Perussuomalaiset VAROITTAA Talvivaarasta

http://www.uusisuomi.fi/kotimaa/66346-perussuomalaiset-talvivaaran-ymparistoa-uhkaa-suurkatastrofi

Onneksi on PS, ainoa puolue joka pitää huolta Suomesta ja Suomalaisista.

Mitä tekee vihreiden ministeri Niinistö? Tuskin mitään.
372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

"Mitä tekee vihreiden ministeri " , etkö tiedä , huolehtii homojen asioista , millään muulla ei ole väliä.

Äänestä

Eikö perussuomalaiset ajattele kainuulaisten työpaikkoja? Hävetkää!

Äänestä

Arhinmäkeäkin kiinnostaa eniten homppeleiden asiat, ei luonto ja suomen talous.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PS ja suomi kiittää kirjoitti:

http://www.uusisuomi.fi/kotimaa/66346-perussuomalaiset-talvivaaran-ymparistoa-uhkaa-suurkatastrofi

Onneksi on PS, ainoa puolue joka pitää huolta Suomesta ja Suomalaisista.

Mitä tekee vihreiden ministeri Niinistö? Tuskin mitään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu