Käy allekirjoittamassa adressi Kaj Kunnaksen puolesta!
http://www.adressit.com/kaj_kunnakselle_lisaa_tv-ja_radioaikaa
http://www.adressit.com/kaj_kunnakselle_lisaa_tv-ja_radioaikaa
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Voiko mikään olla epäammatimaisempaa toimintaa kuin Kunnaksen selostaminen? Heppu pilaa jokaisen urheilutapahtuman mitä selostaa ja pilaa kaiken muunkin, missä pärstä näkyy ja/tai ääni kuuluu. Todella OKSETTAVA tyyppi.
"Kähisijät" pois selostushommista. Kuulapäävasarat ja siipimutterit kuuluu rautakaupan varastoon.
Kunnaksen selostus oli ihan rauhallista, telkkariin sopivaa! Ei jääkiekko selostajan telkkarissa tarvitsekaan meuhkata ja huutaa kuin pölöjä !
Näkeehän katsoja mitä pelissä tapahtuu, selostajan huutamattakin !
Late Lapista. SSSS Ry!
Kunnaksesta on tehtävä pääselostaja kaikkiin arvokisoihin. Toivottavasti selostaisi tulevat jalkapallon MM kisatkin.
Eikö yle aamuteeveessä luvannu toistakin selostajaa ?
sitten vasta tulee mielenkiintoista, kun selostaa miesten kiekkoa
toimii miesten peleissä ns. pelaajien hikihaastattelijana erätauoilla. Ihme jos joku pelaaja ei lataa turpaan tuota matomaista homppeli fanittajaa.
ei voi olla totta, että pilaa miestenkin pelien katsomisen. Ei oo todellista...