Homot pannaan

ei vikinälle

Kyllästynyt iniseviin homoihin joka sarjassa

7

637

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • homot pois

      Samaa mieltä....

    • Ei nyt tosiaankaan

      Mielestäni haukut nyt väärää puuta, sillä kyse on aivan selvästi omista valinnoistasi.

      Miksi ihmeessä katselet niitä viidakon tähtöset -sarjoja? Jos ne kiinnostavat, sinun pitää ottaa vastuuta myös sisällön sitämisestä.

      Televisiossa on onneksi paljon hyvää tarjontaa myös meille miehekkäille miehille! Mehän voimme katsella aivan rauhallisin mielin Maajussille morsianta, suomalaista poliisisarjaa ja pelastuslaitossarjaa. Siellä on töissä oikeita miehiä ja sellaisia katselee ihan mielellään täältä kotisohvaltakin, kun heitä televisiossa näytetään.

      Ei nyt tosiaankaan tarvitse joka ohjelmassa olla akkojen ja akkamaisten mieten sekä pissisten lätinää, kikatusta ja muuta honotusta. Ketä sellainen nyt kiinnostaisi.

      Mutta sinulle nimimerkki ei vikinälle haluaisin vielä sanoa, etten minä nyt mitenkään voi sinulle miehekkääksi mieheksi muuttua, kyllä sinun pitää löytää sellainen ihan itse!

    • Taidat nyt kuitenkin hieman liioitella, edelleenkin suurin osa tv-ohjelmista on täysin homovapaita, joten sinulla on hyvät mahdollisuudet kiertää homo-ohjelmat kaukaa ja et kuitenkaan jää ilman ohjelmia, se on vain valintakysymys.

    • Ja missähän sinäkin olet lääkärin koulutuksesi saanut, ei noin tyhmiä diagnooseja kuule edes valelääkäreiltä.

      • Olepa nyt kunnolla!

        Kuulehan nimimerkki oletko Elias?, jos et ole nyt kunnolla, pahat homot tulevat ja vievät sinulta kaikki naiset!

        Eivät naiset jaksa katsella sinunlaista tampiota, joten sitten sinun pitää alkaa etsimäään seksiseuraa vanhoista heteromiehistä.

        Se on kuule kova kohtalo sinunlaisella hetero-hidalgolle!


      • ...
        Olepa nyt kunnolla! kirjoitti:

        Kuulehan nimimerkki oletko Elias?, jos et ole nyt kunnolla, pahat homot tulevat ja vievät sinulta kaikki naiset!

        Eivät naiset jaksa katsella sinunlaista tampiota, joten sitten sinun pitää alkaa etsimäään seksiseuraa vanhoista heteromiehistä.

        Se on kuule kova kohtalo sinunlaisella hetero-hidalgolle!

        Homous on sairaus joka lähtee ihmisestä potkimalla!


      • Aika outoa?
        ... kirjoitti:

        Homous on sairaus joka lähtee ihmisestä potkimalla!

        No sinäkö sillä tavalla olet jo parantunut? En oikein usko.

        Sitä paitsi kuka nyt sinunlaista ressukkaa edes suostuisi potkimaan?

        Aika outoa?

        Olisitkohan ihan muuten vain homo?


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannalla tänään vuorossa The Daily Show

      Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.
      Maailman menoa
      56
      7825
    2. Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut

      Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m
      Maailman menoa
      67
      5921
    3. Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!

      Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,
      Maailman menoa
      63
      5405
    4. Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.

      https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot
      Maailman menoa
      51
      5303
    5. Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään

      eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm
      Maailman menoa
      108
      4632
    6. Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"

      Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo
      Maailman menoa
      108
      2349
    7. Ei välimatka meitä erottanut

      Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e
      Ikävä
      4
      1241
    8. Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!

      Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol
      Maajussille morsian
      4
      1185
    9. Kohta taas mesikämmeneen

      Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa
      Ähtäri
      37
      1036
    10. Olin ihan varma että sä olet se oikea

      Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko
      Ikävä
      45
      1006
    Aihe