Kauppiasko vaihtuu? Kuka tulossa uuden K-Supermarketin ohjaksiin? Hyvä olisi, jos joskus näkyisi myymälässäkin.
Kuka kauppiaaksi uuteen K-Supermarketiin
17
458
Vastaukset
- åke fron reven
kuulin luotettavalta taholta,että jönssön tulisi kauppiaaksi.valikoimakin paranisi ainakin liukuvoiteitten osalta
- Bög kauniaisista
Pitää paikkansa. Kuulemma 10 ensimmäistä asiakasta saa purkin niveaa ja näppylähanskat ilmaiseksi
- Asia ei selvinnyt
Vaseliinipellet tyst ny!
- svensson
juuh.pitää paikkansa et jönssön ottaa hommat hanskaan siel!sinne tulee fisting kopit ja 1€ toimivat vaseliiniautomaatit!ja valikoima laajenee kysynnän mukaan!
- lersson
juttelin jönssönin kans tänään ni sinne tulee vaseliiniautomaatteja myyntiin myös kotikäyttöön kolikoilla toimivii jotka taas yritysten käyttöön.esim tb,parturi-kampaamoihin,astrea norrberga,kuppiloihin ja pizzerioihin,satamaan ynm.ja sieltä saa myös sitten vuokrata baja-majoja esim mökille tai puutarhajuhliin,häihin ja hautajaisiin jne.
- LIDL fan
Saapas nähdä tuleeko Hankoon se isompi K-kauppa.
Tuskinpa kannattaa muuten kuin ehkä kesällä? - itämaantietäjä
Hangossa ei ole ollut pitkään aikaan K-kauppaa, vaan Supermarket.
Supermarket uudistaa ilmeensä ja vuoden lopulla on vieressä UUSI entistä ehompi kauppa, jossa laajempi tuotevalikoima. Eikä ole silloin enään Supermarket, eikä edes HYPER market, vaan citymarket.
Miten käynee sitten S-marketin Eli siis oslavarubodenin, kannattaisiko pysyä kilpailussa mukana ja laajentaa toimintaansa, saataisiin Hankoon PRISMA.- et w44rt wtt ywrtt w
http://aijaa.com/udR90G
http://aijaa.com/GvQrOp
Benjamin Freedman syyttää kirjassaan heimoveljiään kasaarialkuperänsä tahallisesta salaamisesta, jotta nämä saisivat kristityt uskomaan, että heidän alkuperäinen kotimaansa olisi Palestiina, vaikka se todellisuudessa onkin jossain Keski-Aasiassa.
http://aijaa.com/9TYkHn
KENRAALI PATTON:
Minä tunnen sanonnan "Kadonneista Israelin heimoista" sovellettavan heimoihin jotka katosi -- ei siihen juutalaisten heimoon mistä nämä nykyiset huoranpenikat ovat kotoisin, se on kuitenkin minun henkilökohtainen mielipiteeni että tämä on myöskin kadonnut heimo -- kadottanut kaiken säädyllisyytensä.
http://aijaa.com/xiFpq6
http://aijaa.com/WJqk6V
Sattui olemaan Yom Kippur juhla, joten ne kaikki oli kerääntyneet suureen puiseen rakennukseen, jota he kutsuivat synagogaksi.
Kenraali Eisenhowerin oli määrä pitää puhe heille. Menimme sisään synagogaan, jonne oli kerääntynyt maailman suurin joukko haisevaa ihmiskuntaa, jonka olen koskaan nähnyt.
Päästyämme noin puoliväliin ylös, tuli kenraalia vastaan päärabbi, jonka päässä oli Englannin Henrik VII tyylinen karvahattu ja päällä voimakkaasti kirjailtu saastainen messupaita.
http://aijaa.com/R5lKlV
Haju oli niin hirveä, että melkein pyörryin, ja itse asiassa, vielä kolmen tunnin päästä tämä kuvottava ajatus vaivasi minua, enkä kyennyt syömään lounastani.
- Reinhardt G
Itämaantietäjä on ihan höpöhöpötietäjä.
K-Supermarket on K-kauppa.
Citymarketia ei Hankoon todellakaan tule vaan uudisrakennuksesta huolimatta uusi kauppa on myöskin K-Supermarket.
S-Market vakavasti harkitsee sijoittumista Säästöpörssin taloon, joka nyttemmin myynnissä.- kysyvä eksyy?
Vaihtaako ne säästö-vaselinistit sitten nykyisen S-Marketin tilalle?
- super vaselin
v-supermarket on v-kauppa!eli ymmärrättekö vitun juntit eli VASELIINIKAUPPA!
- keijo kiekuja
Aivan. Hangö Fisting ry:n ehdottama nimi hyväksyttiin yksimielisesti...okei osa urputtajista vaiennettiin vaseliinihoidolla.
- Vaseliini Victor
keijo kiekuja kirjoitti:
Aivan. Hangö Fisting ry:n ehdottama nimi hyväksyttiin yksimielisesti...okei osa urputtajista vaiennettiin vaseliinihoidolla.
Voiko ollakaan ihanampaa kuin se vaseliinihoito. Yltä-päältä vaseliinissa ja peräaukkokin täynnä!
Kuka siellä nyt käy niillä hinnoilla :)
- ITÄMAAN TIETÄJÄ
K-supermarketin viereen valmistuu UUSI K-Supermarket.
Neliöitä tullee 300 neliöö lisää ja uuteen K-superiin tulisi mukaan myös
- Apteekki
- Alko
- Joku muu? On se sitten pallomeri tjn. - jag vill mee
ITÄMAAN TIETÄJÄ kirjoitti:
K-supermarketin viereen valmistuu UUSI K-Supermarket.
Neliöitä tullee 300 neliöö lisää ja uuteen K-superiin tulisi mukaan myös
- Apteekki
- Alko
- Joku muu? On se sitten pallomeri tjn.pallomerta ei tule,mutta vaseliiniallas on fisting-porukan uusi villitys.toimii samaan tyyliin kuin poreallas,mutta vain miesporukan käyttöön,ettei ihoon tule mitään sillihajuja
- allan andersson
dr hörs bra me vaseliiniallas!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai949397Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki724877Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.444551Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j82338Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1001576- 421373
Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota511302Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441286Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641252Kannattaa toimia yleisesti ottaen
Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo1691174