satuin voittamaan Unibetillä 500 euroa. Jos ne pyytää dokumentteja, niin miten ne sinne laitetaan? En ole todellakaan mikään nörtti, siispä en tiedä, miten ne saa.
jelppikää nyt mummoa
kerrankin voitin
14178
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
...kiitos vastauksesta, en kyllä asiallista vastausta oikeesti odottanutkaan.
hei, jeesatkaa te, jotka ootte voittaneet, kertokaa ny hemmetissä, miten se tapahtuu.
sain vielä sunnuntaina 400ekee lisää, kaikki voitot tuli ruletista..ja nyt aamulla oli koko summa 900 tilillä. ei ne pyytäneetkään mitään dokumentteeja.
Vedä homo käteesi ja sitten hirtä itsesi! SÄÄLITTÄVÄÄ ESIINTYÄ JATKUVASTI NAISENA JA KEHUA MAINOSTAMIASI KASINOITA! VALEHTELEVA NYRKILLÄTAPETTAVA ALI-IHMINEN!!
oho, saahan tältäkin palstalta lukea kaikenlaista, en kyllä tajua, miksi voittajia kohtaan ollaan aina ilkeitä? kateutta se tietysti on, mutta ei nuo voitot vielä mitään suurvoittoja ole, töitä pitää vielä tehdä..mutta tälle sivulle en enää tule.
tuolla pitkävetosivulla on kaikkein hulluimmat tapaukset, taitaa olla pojannulikat asialla....v.ituttaahan se, kun ei pääse vielä pelaamaan..kjähh kjähh--
Toivottavasti tajuavat ennen täysi-ikäisyyttä millaista kusetusta nettipelit ovat.
tyhmiltä rahat pois, fiksut käärii voitot->kunnon panostukset, ei mitään 2 euron panoksia..
Passi. Ajokortti. Yms kuvallinen henkilöllisyys todistus varmaan sinulla on. Skanneri löytyykö jos ei niin digikamera riittä. Skanaa passi tai ota kuva siitä. Sitten sähköpostia liitetiedostona se niille. Voivat vaatia vielä jonkun laskun esim sähkölaskusta osoitteen. Sama jutu
juu lähettäkää kaikki tietonne sos.turvatunnuksineen jne niin joku saa taas tehdä muutaman väärennetyn pankkikortin nimiinne jne
Viimeisen loppuosain voi peittää. Itse teen/tein niin
Joissakin puljuissa saa peittää joissain ei.
Betfair esim. aikoinaan ei hyväksynyt ajokortti kuvaa kun peitin sos. tunnuksen loppuosan pienellä teipinpalalla, vaan piti ottaa uusi kuva mitään peittämättä.
arat pelkurit ei pärjää missään.
Ei mitään unibettejä! Kokeile casumoa, adoptoi ja pelaa :)