voiku peppuseksistä tulla raskaaksi (millään tavalla) jos ei käytä kodomia?!
raskaaksi peppuseksistä?
vastausta kaipaava
2210366
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Lapsi ja sikiö kehittyy anaaliseksin seurauksena aina peräsuolessa ja synnytys on siten myös hieman erilainen. Peräsuoli joutuu koville ja sananmukaisesti "perse voi revetä". Synnytyksen jälkeen voitkin todeta että "Olin ihan Pee Aaa(=" perse auki").
Erona anaali-seksi lapsessa on myös se, että kätilöt joutuvat pesemään vastasyntynyttä lasta hieman pidempään....
Ja samalla kätilö voi siinä todeta että tää lapsihan on ihan perseestä
eräs tuttavani meni lääkriin tutkittavaksi ja ilmeni että hän on raskaana. Tuttavani kysyi ihmeissään lääkäriltä että "miten se voi olla mahdollista kun en ole harrastanut muuta kuin anaali seksiä" Johon lääkäri "Ettekö ole tiennyt että sieltähän ne kaikki insinöörit tulevat" hahahahaaaaaargh joo olipa hauskaa...
rekkakuskit.
totta toki. Todisteena otettakoon 8 miljoonaa ruotsalaista.
On jo 9mijl.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=119&conference=1500000000000076&posting=22000000004631353
Peppuseksi näyttäisi olevan ehkäisymenetelmänä parempi kuin kondomi. Pelkkää peppuseksiä ehkäisynä käyttävistä heteropareista vuodessa paukahtaa paksuksi joka kahdestoista kun kondomin käyttäjillä vahinko sattuu yhdelle kahdeksasta.
Sperma valuu ulos peräaukosta ja pääsee välilihan (ihoalue peräaukon ja emättimen välissä) pintaa myöten emättimeen.
http://www.sexual-health-resource.org/sex_and_pregnancy.htm
Tottakai voi ja lapsesta tulee paskapää. Ja olet jo varmaan huomannut, että maailmassa on paljon paskapäitä, joista yksi suurimpia on tuo USA:n nykyinen presidentti Bussi.
sieltähän ne poliisit ja portsarit syntyy
Bush on hyvä tyyppi ja otetaan vielä huomioon ettei ole helppoa olla mailman tärkeämmän tyypin pallilla.
"Bush on hyvä tyyppi ja otetaan vielä huomioon ettei ole helppoa olla mailman tärkeämmän tyypin pallilla."
istuu?
Pitää vaan muistaa käydä ennen anaaliyhdyntää kusella,niin ei lapsesta tule samalla myös kusipäitä.
Tarkotat pässi varmaan et olevinaan maailman tärkein henkilö. Bush on pelkkä koulukiusattu paskahousu. Ihan kuin Suomen armeijan skapparitkin.
Oon koulukiusattu niin kuin moni muukin fiksu ihminen...Voi vit..tu sua älykääpiötä!! Toivottavasti joku muistaa potkia sua aina silloin tällöin senkin napanöyhtä tai persehiki!!
uskaltaa tulla mua potkimaan, näkevät jo mitoista että takasin tulee ja kunnolla.
En kylläkään ole syyllistynyt koulukiusaamiseen, mutta kaltaisiasi räkänokkia tuli joskus hiukan opetettua niistämään.
Epäilen, että tollaisesta koiran paskojen syöjästä on huippu-urheilijalle vastusta!
Rakenna sä vain navetassa tellinkejä lehmän taakse! Naiset voit unohtaa niihin sulla ei tosiaankaan oo mahiksia, mutta joku vanha lihava mies on varmaankin susta kiinnostunut jos suostut nuoleen sen palleja ja persettä...no sehän sulta käy!!
Lipponen syntyi persiistä.
...vaikka vastaukset olikin hauskoja, niin in case aloittaja oli tosissaan: Ei voi! Raskaaksi tulemiseen vaaditaan siittön ja munasolun kohtaaminen ja suotuisa ympäristö alkion kehitykselle. Kumpaakaan niistä ei pääse peräsuolessa tapahtumaan. Vielä kun muistaa pestä kunnolla vedellä jälkikäteen, niin minimoidaan se riski, että siittiöt pääsisivät kulkeutumaan jotenkin peräsuolesta ulos ja sitäkautta emättimeen. Vesihän tappaa kaikki siittiöt, joten pesu kannattaa tehdä huolella!
kiitos! kerrankin asiallista palautetta. kyllä nyt vitsit aina ymmärtää, mutta liika on liikaa jos toisella on huolia. ajatelkaahan ihmiset muitakin :)
Useimmat suomalaiset on Pers- aukisia ja senvuoksi menevät amsterdamiin myymään persettä ja syntyvät paska- aivoina...
Olen tullut paksuksi peppuseksistä.
joo, paksu olen minäkin kun perse on ihan täynnä....helpottaa aina kun käy tyhjennyksellä...