Näkeekö kukaan miten minulla menee tänä vuonna ?

Mitä kaikkea tulee tapahtumaan ?
255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tässä on jokin päätös mihin et usko, epäilystä, jännitystä jatkosta, johtuen impulssiivisista tapahtumista. Tällä hetkellä pysymistä omissa ympyröissä, et mene mielelläsi eteenpäin. Jatkossa etsit suuntaa ja jatkat samalla polulla minkä olet valinnut kunnes tiedät vastauksen.
En halua sanoa enempää tästä, katsoin vain yleisesti.

Äänestä
  • Tarkemmin edellisestä. siis epäilyssä tarkoitan että se minkä olet aloittanut ei ole kestävää tai on huonolla pohjalla. Ehkä et tule toimeen jonkun henkilön kanssa, on erimielisyyksiä ja menetät tasapainon. tällainen aika voi olla myrskyisä, jokin voi viedä aikaa, jokin voi tuntua tyhjältä. ohje tulee liittyen vapautumiseen, uskaltaa olla onnellinen, valita uusia vaihtoehtoja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kysyjä. kirjoitti:

Mitä kaikkea tulee tapahtumaan ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu