Kiinnostaako narsistia kumppanin ikä ollenkaan?
Narsistin seksuaalikumppanien ikä
kaikki käy?
5162
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ei kiinnosta.Narsisteilla on omat säännöt.Tämän olen kuullut narsistin suusta:"Liha pitää kouluttaa nuorena."
Minun tuntemani narsku oli 39v, tänä vuonna 40v. Hän jahtaa 16-25 vuotiaita rumahkoja, heikon itsetunnon omaavia nuoria naisia. Ikä on tärkeeä, mutta tärkeämpää on esimerkiksi se, että nainen tulee köyhistä taustoista, jolle voi esittää rikasta toimaria, joka tulee suomenruotsalaisesta rikkaasta suvusta. Hän ikään kuin pitää lupaa pitää kaiken huolen sivupuheissaan. Koukuttaa ja hakkaa uhrit. Iän lisäksi on tärkeää uhrin koko, että on häntä pienempi. Hän on noin 185 cm pitkä ja tykkää max 160cm, pienistä naisista.
Tämä siksi, että hän tykkää istua uhrin päälle koko massalla ja kuristaa.
Jos kysymyksessä on pelkästään ad hoc -seksipartnereiden (ENL) eikä puolison (toissijainen NL) ikä niin ei kiinnosta.
Tämä "lihankouluttaja"narsku oli n.35v. ja erikoistunut ylä-asteikäisiin ns.villeihin tyttöihin.Nyt vaihtanut kaupunkia.Kavereita ainakin riittää mikäli facebookia on uskominen.Suurin osa kavereista katoaisi,mikäki tietäisivät tyypin menneisyyden.
Luulisin että ei, vain hyöty. Minulla myös narsistin omasta suusta päässyttä; Minä olen minulle paras. Mitä minä hyödyn seksistä? Minä asetan aina itseni etusijalle. On tosin todennäköistä, että narsistinen mies hakee vakavaraista vanhempaa naista.