Anna Abreun persus on

5109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vedä kätees.

Äänestä

On se hyvännäkönen! Tosin virtsa silläkin on noussut nuppiin, luonnollisesti.

Äänestä

Niin paska biisi että edes Annan perse ei pelasta sitä. Kyllä nykymusiikki on sitten jotain aivan käsittämätöntä ripuIipaskaa!! Onko nuo JVG:n pojat muutenkaan päässyt vielä edes yläasteelta?

Äänestä

Juu jos olisi puoli metriä korkemmalla.

Äänestä
  • No ei kaikki tykkää miehekkäistä amazooneista. Sinun unelmanainen lienee Martti Aitolehti, toisilla Anna Abreu...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


himottava kirjoitti:

Saispa puristella !

https://www.youtube.com/watch?v=HafrVic4g1w

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu