Mustaa miestä löytyy vaikka kuinka notkumassa noissa baareissa, mutta missä ovat naiset? En ole koskaan nähnyt mustaa maahanmuuttaja naista baarissa paitsi muutaman prostituoidun kalliossa.
Maahanmuuttaja naiset baareissa?
Missä käyvät?
489
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ei ne kato ryyppää niinku suomalaiset. Klubeilla käy jammaamassa. Klubeilla joissa suomalaiset ei pahemmin käy. Ei ne diggaa suomalaisista äijistä yleensä.
Katsoppa seksitreffi sivuja niin ei siellä ole muita kun luomu-negeri piluja myynnissä...
Eivät saa käydä baareissa, koska miehet kieltää heiltä sellaiset vapaudet. Tiedän kaksi esimerkkiä vaikkapa hölmöistä suomalaisista naisista, jotka ovat heittäytyneet musukulttuuri-miehen elämään.
Toinen näistä naisista on hoitoalalla, toisen tiedän työkaverin kertoman perusteella, jonka sukulaisnainen erehtyi musumiehen elämään.
Niin siis tämä hoitajanainenhan alistui täysin muslimien tapoihin. Tämä on käytännössä nyrkin ja hellan välissä sen jälkeen kun töistä pääsee, musumies puolestaan juoksi kyylämässä muita suomalaisnaisia. Tämä tieto on kauempaa menneisyydestä, mutta jäi mieleen. Nainen itse vielä oli kertonut työpaikalla, että sikaa ei syödä jne.
Toisesta naisesta tiesin olla huolissaan jo etukäteen, koska tiesin mihin se johtaa. Kuulinkin jälkikäteen, että naisen naama oli mustelmilla tuon tuostakin.
suomalainen mieshän ei koskaan kättä nosta, korkeintaan lahtaa koko perheen kerralla