Pidän tiedotustilaisuuden

tänään kello 17.07. Sitä ennen en hiisku sanaakaan.

Olen pantannut tietoa. Yön yli nukuttuani asia selkeni.
671
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

missä tilaisuus pidetään

Äänestä

Hevonvitussa!

Äänestä

Pahoittelut pahoittelut. Jouduin mustien autojen ruuhkaan. Myöhästyin.

Täten ilmoitan kepulaisesti ryömien, että minä aion pyrkiä huuhaan presidentiksi, toisin sanoen luotsiksi.

Etsinnässä on nimimerkki kymmeninen rekisteröityjen sekamelskasta, mikä olisi sopivin ja vanhin huuhaan luotsi nimeksi.

Äänestää ei tarvitse. Pyrin suoralla valinnalla. Tilaisuus oli siis tässä näin.

Äänestä

MIELISAIRAALA ehottomasti. On ollut vuosia sitten ko nikkkki tääl

Äänestä
  • ei ole ko. henkilö enää nii nätti ku nuorempana.

    Äänestä

  • muistelija. kirjoitti:

    ei ole ko. henkilö enää nii nätti ku nuorempana.

    eipä kuvien välillä tarvitse olla eroa kuin 5 vuotta ja paljon lääkkeitä ni turpoo kuin kotkon tekemä taikina ja naama värkki pullahtaa tuntemattomaks niin se menee kulkaa vaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ehdokas. kirjoitti:

tänään kello 17.07. Sitä ennen en hiisku sanaakaan.

Olen pantannut tietoa. Yön yli nukuttuani asia selkeni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu