Onko muilla vastaavaa ongelmaa että Bonus ehdot on täytetty elikkä koko summaa on kierrätetty niin että bonusvaatimus on jo reilusti miinuksilla.
Kaikki vedot ovat ratkenneet jo viikko sitten mutta edelleen koko pelikassa on sarakkeessa "bonussaldo" ja näin ollen ei kotiutettavissa?
Asiakaspalvelu vastaa että kaikkia vetoja ei ole joko vielä pelattu tai tarkistettu, mutta miten vedon tarkistaminen voi kestää yli viikon jos nyt kyse on edes siitä asiasta?
Rahan siirto Veikkaushuoneelta?
kotiuttaja
0
57
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1901201Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1221068- 70800
- 48794
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53740- 60649
- 33642
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva48642- 52607
- 50595