Suomi voittaa kohta Venajän.

556
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

SALEE voittaa! :P Pitääki laittaa jo tykki tulille! :P

Äänestä

Vittu noi ylen apinat pitäs laittaa eheytyksee?
IHAN pakko näyttää tot SAATANAN hiihtoa tos ruudussa samaa aikaa ku pelii IHAN ku ei kukaa osais käyttää kakee!? :/

NOMUT! Kultaa kummiski EI PAHA! EI OLLENKAA PAHA! :P

Äänestä
  • Ja iltasanoman toimittajillaki taas ammattipätevyys loistaa? :P
    Just kilahti luurii ilmo: "Suomen mieshiihtäjille lultaa!" :D

    Äänestä

Paitsi että hylsy tulee Suomelle. Venäjälle kultaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lalalalalal99 kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=9ARVpLmWtVo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu