Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

sauvalla peppuun

olisko espoossa halukasta tyttöä tai naista. Joka tulis panee sauvalla 46v miestä ,eka kerta olis kiva kokeilla .
3322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllähän meitä on vaikka jonoksi asti odottamassa vuoroa,laita mail os. tai Puh nro niin otamme yht.

Äänestä
  • Olen nuoresta pojasta halunnut työnnellä kaikkea pyllyyni, nyt mitä isompaa onnistuu niin tekee kutaa. Naapurin vanhempi nainen käy ostamassa mulle sauvoja kun en itse kehtaa. Kotona kun ei aina onnistu olemaan yksin olen ollut mamman luona mikä ymmärtää ja haluu auttaa. Rasvaa ja neuvoo kuin ison saa työnnettyä. runkkaa samalla ja tuntuu et pylly repee kun saan orkun että on munakin hellä. Haluu välillä opettaa naimista, sitä pitää tehdä kun toinen haluu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


juki2 kirjoitti:

olisko espoossa halukasta tyttöä tai naista. Joka tulis panee sauvalla 46v miestä ,eka kerta olis kiva kokeilla .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu