Granlund ei kimitä enää

Siirto NHL:aan on tehnyt hyvää Mickelle. Ääni miehistynyt ja ei enää kimitä silleen kuin Suomessa pelatessaan.
4177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olisiko dopingin ansiota?

Aika monen suomalaisen leukaperätkin ovat leventyneet, kun ovat menneet rapakon taakse pelaamaan lätkää.

Äänestä
  • Ja sille on myös kasvanut ihan kivan kokoinen se. Näin kerran vilauksen,
    kun se tuli suihkusta. Ihana. Olis tehhnyt mieli koskettaa sitä.
    Musta tuli ihan fani.

    Äänestä

  • Älkää vihjailko dopingista. Mä oon varma siitä että doping ei käytä Granlundia!

    Äänestä

niin Siiri, mut näkisitpä MG:n mul-kun, wauh!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kimi. kirjoitti:

Siirto NHL:aan on tehnyt hyvää Mickelle. Ääni miehistynyt ja ei enää kimitä silleen kuin Suomessa pelatessaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu