VASURI PELKÄÄ PERSUA !

Sen vain voi tällä palstalla "aistia".
Sillepä ette komukat mitään voi, että PS voittanee vaalit ja teidät joutaa sitten siirtämään puoluereksiteristä pois !
368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitä vielä Paavo tuo mainetta ja kunniaa Vasemmistolle .

Äänestä

Pelko on suuri. JOS PITÄÄ TÄLLÄ PALSTALLA "ÄLÄMÖLÖÄ", NIIN MARXILAISUUS PELASTUU.....tai ainakin komukka punikki saa henkisen tyydytyksen.

Äänestä

Alapää roiskeista märkänä pelokkaana komukka katselee maailmaa hyväksyvästi tappion kausilippu kourassa !
Hän on sen ansainnut !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aiku harmittaa kirjoitti:

Sen vain voi tällä palstalla "aistia".
Sillepä ette komukat mitään voi, että PS voittanee vaalit ja teidät joutaa sitten siirtämään puoluereksiteristä pois !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu