Onko kenelläkään tietoa onko tuo ITwiki asiallinen? Mistä totakin tietää että jos kuukauden päästä tuleekin vaan lappu postiin että palvelu muuttui maksulliseksi, hinta 500eur/vuosi ja sopimus on syntynyt kun olet jo siellä jne jne. Uskaltaako tuonne rekata yritystään?
Olen tullut aika vainoharhaiseksi kaikille sähköpostimainostajille...
Olen tullut aika vainoharhaiseksi kaikille sähköpostimainostajille...
Vastaukset 2
Vanhimmat
Terve Pelle, ite wiki (www.itewiki.fi) on nyt pyörinyt neljä kuukautta ja merkittävä osa Suomen digitaalisia palvelutarjoajia on tullut mukaan.
Markkinapaikan liiketoimintamalli on ollut julkinen alusta lähtien: Palvelu on avoin ja ilmainen, mutta hakutuloksissa listautuvat kärkeen premium-profiilin omistavat yritykset. Premium-profiilien vaikutuksen saa kuitenkin yhdellä klikkauksella pois päältä, jos markkinaa haluaa hakea täysin riippumattomasti.
Palvelun kumppaneiksi ovat lähteneet it-alan tärkeimmät sidosryhmät Ohjelmistoyrittäjät ry ja Tivia (ent. Tietotekniikan Liitto), mikä kertoo palvelun luotettavuudesta.
Ainakaan minulla ei ole mitään hyvää sanottavaa ko narikasta.