Oulu!!

Pe-La yönä 21-22.2.2014. Nina tai Niina? Olet jossain nesteellä töissä Oulussa. Tiedät kyllä kuka kysyy,jos näet tämän. Jäi jutut kesken.
51068
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kaveri sattu bongaamaan tälläsen ja laitto linkkiä...eräs kuvaukseen sopiva löytys ainakin täältä :)

Äänestä

toivottavasti oli oikea tai edes lykästää ;). t. kaverin tuttu

Äänestä

Tämä Kyseinen pipopää mies on naimisissa!

Äänestä
  • Ai onko sun mies ainut oululainen joka käyttää pipoa, vai mistä sinä tiedät että on just sun mies?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pipopää kirjoitti:

Pe-La yönä 21-22.2.2014. Nina tai Niina? Olet jossain nesteellä töissä Oulussa. Tiedät kyllä kuka kysyy,jos näet tämän. Jäi jutut kesken.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu