Ari Koivunen Gastro Helsinki messuilla 20.3.

sooloalbumi

http://www.messukeskus.com/Sites1/Gastro/Kavijat/ohjelma/gastroviihde/Sivut/Torstai2032014.aspx
Ari Koivuselta kuullaan materiaalia odotetulta sooloalbumilta

Runsas seminaariohjelma, ajankohtaiset puheenaiheet, palkitut tuoteinnovaatiot ja taitoa vaativat kilpailut ryydittävät hotelli- ja ravintola-alan ammattilaisten Gastro Helsinki -messuja Messukeskuksessa 19.–21.3.2014. Tuoreen mausteen tapahtumalle antaa uusi Gastro Viihde -alue, joka esittelee ravintoloiden viihdetarjonnan uutuuksia.
Gastro Viihde -uutuusalue on suunnattu asiakkailleen viihdepalveluja tarjoaville yrityksille. Alueen ytimessä toimii Gastro Viihde -lava. Päivittäinen ohjelma koostuu eri alojen taiteilijoista musiikista ja tanssi- ja showesityksistä.

Milloinkohan muut kuin ravintola-alan ammattilaiset saa kuulla Arin soolotuotantoa?

11

242

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ja epäsympaattinen

      kammottava kuva

      • hienoja

        Kuviahan tuolla riittää mutta ainakin Timo Korkalaisen Koivusesta ottamat kuvat on hienoja. Pitää olla huono kuvaaja jos yleensäkin saa upeasta Arista huonon kuvan.


      • Arin kuvat
        hienoja kirjoitti:

        Kuviahan tuolla riittää mutta ainakin Timo Korkalaisen Koivusesta ottamat kuvat on hienoja. Pitää olla huono kuvaaja jos yleensäkin saa upeasta Arista huonon kuvan.

        :) no todellakin. Mielestäni hänestä saa huonoja kuvia ihan kuten kaikista, ja niitä myös riittää.


      • mikä on hyvä kuva?
        hienoja kirjoitti:

        Kuviahan tuolla riittää mutta ainakin Timo Korkalaisen Koivusesta ottamat kuvat on hienoja. Pitää olla huono kuvaaja jos yleensäkin saa upeasta Arista huonon kuvan.

        Osa on ja osa ei, tuossa Ari on särmikäs ja kummallinen.


    • odotettu on

      Voiko tuo sooloalbumi olla oikeasti totta? Jos joku käy tuolla niin kertokaa ihmeessä mitä kuulitte.

      • Bed Of Roses

      • kiitos linkistä
        Bed Of Roses kirjoitti:

        Tällainen video löytyi Youtubesta.. ei vaikuta kovin omalta, ihan hyvä kyllä
        https://www.youtube.com/watch?v=7_ujd6aMXZs

        Hyvällehän tuokin maistuu vaikka vois tuolla äänellä sen popimman tai rockimman sooloalbuminkin tehdä, mitä ihmiset on janonneet jo 7 vuotta. Arihan vois tehdä vaikka pop versiot omista biiseistään niille jotka ei heviä ja metallia kuuntele.


    • rispektii

      Komeaa laulantaa kerrassaan vaikka en Bon Jovista välitäkään.

    • voi jestas

      on kyllä Arilla mahtavat laulunlahjat,ei voi muuta sanoa!ihan loistavaa,tuota laulantaa vois kuunnella loputtomiin!

    • ootellaan
    • mikä ääni

      ikäänkuin tuo Arin ääni muuttuis vielä koko ajan paremmaks ja paremmaks..kiinnitin huomiota kyseiseen asiaan tuossa Amoralin uudella levylläkin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!

      Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja
      Maailman menoa
      30
      13871
    2. Päivi Räsänen vs. Abbas Bahmanpour

      (Bahmanpour on imaami Helsingissä) Syyttäjä siis jahtaa edelleen Räsästä tämän H-puheista, joissa hän on ilmeisesti vaa
      Maailman menoa
      154
      5461
    3. Demokratian uhka: Perussuomalaiset ja polarisoiva "me ja muut" -ajattelu

      Laurence Rees varoittaa, kuinka demokratian heikkeneminen ja autoritaaristen liikkeiden nousu voidaan liittää "me ja muu
      Maailman menoa
      200
      5089
    4. SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"

      Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei
      Maailman menoa
      86
      4255
    5. "Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana

      Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste
      Maailman menoa
      87
      3551
    6. Palkansaajan oikeus nauttia työuransa hedelmistä

      Työeläkejärjestelmä on verrattavissa pyramidihuijaukseen, jossa alemmat tasot, eli nykyiset palkansaajat, toimivat maksa
      Maailman menoa
      109
      3058
    7. HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!

      Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.
      Maailman menoa
      14
      2919
    8. Vanhat miehet eivät muista

      Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan
      Maailman menoa
      12
      2591
    9. Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta

      Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan
      Maailman menoa
      39
      2507
    10. Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa

      Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va
      Maailman menoa
      6
      2189
    Aihe