Opetetaanko ruotsinkielisissä kouluissa

lapsille banjon soittoa heti alaluokilta lähtien,vai mistä taidot tulevat?
460
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • Ei kai munamies ole kotoisin Närpiöstä,siellähän kaverit ovat varsinaisia banjon soiton mestareita.

    Äänestä

  • ???????????? kirjoitti:

    Ei kai munamies ole kotoisin Närpiöstä,siellähän kaverit ovat varsinaisia banjon soiton mestareita.

    ..............

    Äänestä

,,,,,,,,,,.........

Äänestä

Kommentoi aloitusta


banjo mestarit kirjoitti:

lapsille banjon soittoa heti alaluokilta lähtien,vai mistä taidot tulevat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu