Nautiskelen juuri Marianne-karkkeja, joiden syöminen on tosin hieman työlästä... Osa karkeista on hajonnut pussiin murskaksi. Karkit saivat suuren kunnian, sillä vaimoni talloi välinpitämättömästi piikkareillaan karkkipussin päälle. Saman kohtalon sai myös Tupla-patukka, jonka jätin piikkareissa kopistelleen rouvani reitille. Italialaisavokkaan piikkikorko rusensi Tuplan ja patukka tarttui pitkäksi aikaa kiinni korkoon. Herkkua oli nuolla suklainen metallikorko ja syödä rusentunut tupla.
Tallottuja karkkeja
11
488
Vastaukset
- ric1
Olispa nainen buutseilla tallomassa niin se siinä.
- korot tietää
yöpöydälläni on pussillinen vaahtokarkkeja. valitsen kohta pussista muutaman onnellisen odottamaan. Vaimoni tulee kohta kotiin ja tiedän, että tänään hänen korkokenkänsä ovat talloneet tarmokkaasti teatterin parkettia. Väsynyt vaimoni ei varmasti kotona jalkoihinsa katso eikä mieti, mikä pehmeä tuntui korkokengän alla. Soitti just mulle, että kohta tulossa kotiin.
- kenkävaahtokarkki
korot tietää kirjoitti:
yöpöydälläni on pussillinen vaahtokarkkeja. valitsen kohta pussista muutaman onnellisen odottamaan. Vaimoni tulee kohta kotiin ja tiedän, että tänään hänen korkokenkänsä ovat talloneet tarmokkaasti teatterin parkettia. Väsynyt vaimoni ei varmasti kotona jalkoihinsa katso eikä mieti, mikä pehmeä tuntui korkokengän alla. Soitti just mulle, että kohta tulossa kotiin.
Samaa voisi joku kerta kokeilla vaimon karkeapohjaisten maiharityyppisten nyörisaappaiden kanssa. Pohjia putsailen etukäteen ehkä hieman katukäytön jäljiltä.
- ei sittenkään
Taidan sittenkin luopua vaahtokarkkien käytöstä. Siitä tuli pirunmoista sotkua, kun korko tallasi karkin päälle:) Karkki takertui korkoon ja tahmeeta taikinaa liiskautui joka paikkaan... Korkoja myös mahdotonta putsata nuolemalla...
- todella korot tietää
Olikin kiva idea vaahtokarkit:). Vaimo tallasi piikkikorkosaappailla muutamat vaahtokarkit korkoihin ja käskytti mut nuolemaan ne niistä pois.Oli kyllä tahmeaa mutta se lisäsi kiihotusta kun vaimo komensi koko ajan ja moitti huonosta suorituksesta.Homma jäi eilen kesken kun olimme molemmat kiihottuneita ja aloimme naimaan oikein kunnolla.Makkarissa odottaa saappaat "puolikuntoisina" iltaa jos vaikka ne saisi tänään puhtaiksi karkeista;).
- Love stilettos
Konvehtirasia aika upea juttu kauniin naisen piikkikorkojen alla.Armottomasti korko astuu ja tekee reiän kaunottaren alla ja kun hän siinä astelee,tulee jälkiä paljon.Ja toki myös päkiä osuu useasti rasian päälle.Aivan muusia kaikki..mutta ah millä tavalla murskautuneet..nam!
Muuten mielenkiintoista, mutta tykkään vaan, kun on liiskattu lenkkareilla, skeitti kengillä, tms...
- Tennareilla kiitos
Itsekin pidän tennarityttöjä sata kertaa seksikkäämpinä, kuin naisia korkkareissa, mutta makujahan on monia.
- MarjoX
Kumisaappailla liiskaus on erityisen kiihottavaa! Tahmeat toffeekarkit litsaantuvat uutuuttaan kiiltävien punaisten Kontioitteni koron pintaan, leviävät 50 kilon painoni alla tursuten koron alta ja pikkuhiljaa kuluvat pois. Vai haluaisiko joku nuolla toffeen Kontioitteni pohjasta? Tänäänkin muussantui jonkun asiakkaan lattialle pudottama tomaatti.
- Halukaas nuori
haluaisin tulla nuolemaan ;)
- Anonyymi
Minäkin usein tallaan irtokarkkihyllyltä lattialle tipahtaneet karkit Hai-saappaillani muussiksi. Vielä pyöräytän saapastani , että varmasti hajoaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1272024
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1021835Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?841629Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy611484Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M331172- 1101093
- 761077
Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm511073Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s471056Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet441003