Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tallottuja karkkeja

Nautiskelen juuri Marianne-karkkeja, joiden syöminen on tosin hieman työlästä... Osa karkeista on hajonnut pussiin murskaksi. Karkit saivat suuren kunnian, sillä vaimoni talloi välinpitämättömästi piikkareillaan karkkipussin päälle. Saman kohtalon sai myös Tupla-patukka, jonka jätin piikkareissa kopistelleen rouvani reitille. Italialaisavokkaan piikkikorko rusensi Tuplan ja patukka tarttui pitkäksi aikaa kiinni korkoon. Herkkua oli nuolla suklainen metallikorko ja syödä rusentunut tupla.
11558
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Olispa nainen buutseilla tallomassa niin se siinä.

Äänestä
  • yöpöydälläni on pussillinen vaahtokarkkeja. valitsen kohta pussista muutaman onnellisen odottamaan. Vaimoni tulee kohta kotiin ja tiedän, että tänään hänen korkokenkänsä ovat talloneet tarmokkaasti teatterin parkettia. Väsynyt vaimoni ei varmasti kotona jalkoihinsa katso eikä mieti, mikä pehmeä tuntui korkokengän alla. Soitti just mulle, että kohta tulossa kotiin.

    Äänestä

  • korot tietää kirjoitti:

    yöpöydälläni on pussillinen vaahtokarkkeja. valitsen kohta pussista muutaman onnellisen odottamaan. Vaimoni tulee kohta kotiin ja tiedän, että tänään hänen korkokenkänsä ovat talloneet tarmokkaasti teatterin parkettia. Väsynyt vaimoni ei varmasti kotona jalkoihinsa katso eikä mieti, mikä pehmeä tuntui korkokengän alla. Soitti just mulle, että kohta tulossa kotiin.

    Samaa voisi joku kerta kokeilla vaimon karkeapohjaisten maiharityyppisten nyörisaappaiden kanssa. Pohjia putsailen etukäteen ehkä hieman katukäytön jäljiltä.

    Äänestä

Taidan sittenkin luopua vaahtokarkkien käytöstä. Siitä tuli pirunmoista sotkua, kun korko tallasi karkin päälle:) Karkki takertui korkoon ja tahmeeta taikinaa liiskautui joka paikkaan... Korkoja myös mahdotonta putsata nuolemalla...

Äänestä
  • Olikin kiva idea vaahtokarkit:). Vaimo tallasi piikkikorkosaappailla muutamat vaahtokarkit korkoihin ja käskytti mut nuolemaan ne niistä pois.Oli kyllä tahmeaa mutta se lisäsi kiihotusta kun vaimo komensi koko ajan ja moitti huonosta suorituksesta.Homma jäi eilen kesken kun olimme molemmat kiihottuneita ja aloimme naimaan oikein kunnolla.Makkarissa odottaa saappaat "puolikuntoisina" iltaa jos vaikka ne saisi tänään puhtaiksi karkeista;).

    Äänestä

Konvehtirasia aika upea juttu kauniin naisen piikkikorkojen alla.Armottomasti korko astuu ja tekee reiän kaunottaren alla ja kun hän siinä astelee,tulee jälkiä paljon.Ja toki myös päkiä osuu useasti rasian päälle.Aivan muusia kaikki..mutta ah millä tavalla murskautuneet..nam!

Äänestä

Muuten mielenkiintoista, mutta tykkään vaan, kun on liiskattu lenkkareilla, skeitti kengillä, tms...

Äänestä
  • Itsekin pidän tennarityttöjä sata kertaa seksikkäämpinä, kuin naisia korkkareissa, mutta makujahan on monia.

    Äänestä

Kumisaappailla liiskaus on erityisen kiihottavaa! Tahmeat toffeekarkit litsaantuvat uutuuttaan kiiltävien punaisten Kontioitteni koron pintaan, leviävät 50 kilon painoni alla tursuten koron alta ja pikkuhiljaa kuluvat pois. Vai haluaisiko joku nuolla toffeen Kontioitteni pohjasta? Tänäänkin muussantui jonkun asiakkaan lattialle pudottama tomaatti.

Äänestä
  • haluaisin tulla nuolemaan ;)

    Äänestä

Minäkin usein tallaan irtokarkkihyllyltä lattialle tipahtaneet karkit Hai-saappaillani muussiksi. Vielä pyöräytän saapastani , että varmasti hajoaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ootteko kokeillu kirjoitti:

Nautiskelen juuri Marianne-karkkeja, joiden syöminen on tosin hieman työlästä... Osa karkeista on hajonnut pussiin murskaksi. Karkit saivat suuren kunnian, sillä vaimoni talloi välinpitämättömästi piikkareillaan karkkipussin päälle. Saman kohtalon sai myös Tupla-patukka, jonka jätin piikkareissa kopistelleen rouvani reitille. Italialaisavokkaan piikkikorko rusensi Tuplan ja patukka tarttui pitkäksi aikaa kiinni korkoon. Herkkua oli nuolla suklainen metallikorko ja syödä rusentunut tupla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu