Soini: Lapin piiri kasvaa rytinällä

4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Soini 2009: Lapin piiri kasvaa rytinällä

ja tilanne nyt:

Lapin piiri romahtaa rytinällä

Äänestä
  • Se on hyvä että nämä aikaiset änkyrät lähtivät pois petsuista siellä Roissa, nyt on sielläkin ilma puhdasta ja Ps puolue voi kasvaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Loikkarit mukaan kirjoitti:

Parhaat pohjoisen miehet kehissä
http://arkisto.perussuomalaiset.fi/perussuomalainen-lehti/getfile.php?file=482

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu