Anteeksi kaikesta

MitäTapahtuu

Olen yrittänyt olla mukava, olen yrittänyt tehdä kaikkeni, mutta mikään ei riitä. Kaikki haluavat vain nolata minut. Oma perheeni, kaikki kaverit. Tuntuu että olen aivan turha. Tuntuu ettei kenelläkään ole tunteita. Kaikki voivat leikitellä minulla ja sanoa ja tehdä minulle mitä huvittaa ja ihan kuin sen ei pitäisi koskettaa minua ollenkaan. Olen pahoillani kaikesta mitä olen aiheuttanut. Tein kaiken vain teitä varten, mutta näköjään se ei riitä. Tänään minut nolattiin aivan täysin. Se oli oma paras kaverini. Kuin oma siskoni. Häpeästä voisin vajota maan alle. En tiedä miksi hän niin teki ja se järkytti minua todella. Miksi hänestä on tullut tuollainen? Tuntuu että kaikki ovat minua vastaan. Tuntuu että olen ihan yksin täällä. Kaikki haluavat vain nauraa minulle ja nolata minut muiden edessä. Yhtäkkiä jo oma rakas ystäväni on muuttunut. Mikään ei ole enää ennallaan.

4

246

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Visa tietää

      Koita kestää , jos joskus menet naimisiin , nämä tuskat ovat pientä siihen nähden.

    • weakness is power :) et ole yksin tod. tuntuu tutulta pää pystyy ja eteenpäin . ei voi muuta kun muuttuu hyväksi.

    • iel

      Jotkut voi vahingossa jos heillä on itsellä huono päivä purkaa sen herkään ihmiseen. Ei kukaan naura monella on muutakin tekemistä ja sellanen on ite jäänyt keskenkasvuiseksi joka tekee niin. Näitä koettelemuksia on annettu et kasvettaisi vahvoiksi. Itsekkään en ole täydellinen, mutta koetetaan kestää yhdessä.

    • 1+6=7

      kOITA JAKsaa ja tee niinkuin minä , lopeta toisten mielyttäminen ja lopeta hedän tukeminen ÄLÄKÄ ala pelleksi he eivät kumminkaan ymmärrä sinun huumoria , usko pois, mulla on kokemusta tällä elämän saralla.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      150
      11375
    2. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      28
      8092
    3. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      56
      5864
    4. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      10
      4616
    5. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      161
      4564
    6. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      32
      4321
    7. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      84
      4183
    8. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      84
      3467
    9. Juuri muiston ne

      Rakastuneet katseesi. Huh
      Ikävä
      80
      3230
    10. Miten paljon

      Olet halunnut mun kanssa?
      Ikävä
      48
      1731
    Aihe