Anteeksi kaikesta

MitäTapahtuu

Olen yrittänyt olla mukava, olen yrittänyt tehdä kaikkeni, mutta mikään ei riitä. Kaikki haluavat vain nolata minut. Oma perheeni, kaikki kaverit. Tuntuu että olen aivan turha. Tuntuu ettei kenelläkään ole tunteita. Kaikki voivat leikitellä minulla ja sanoa ja tehdä minulle mitä huvittaa ja ihan kuin sen ei pitäisi koskettaa minua ollenkaan. Olen pahoillani kaikesta mitä olen aiheuttanut. Tein kaiken vain teitä varten, mutta näköjään se ei riitä. Tänään minut nolattiin aivan täysin. Se oli oma paras kaverini. Kuin oma siskoni. Häpeästä voisin vajota maan alle. En tiedä miksi hän niin teki ja se järkytti minua todella. Miksi hänestä on tullut tuollainen? Tuntuu että kaikki ovat minua vastaan. Tuntuu että olen ihan yksin täällä. Kaikki haluavat vain nauraa minulle ja nolata minut muiden edessä. Yhtäkkiä jo oma rakas ystäväni on muuttunut. Mikään ei ole enää ennallaan.

4

253

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Visa tietää

      Koita kestää , jos joskus menet naimisiin , nämä tuskat ovat pientä siihen nähden.

    • weakness is power :) et ole yksin tod. tuntuu tutulta pää pystyy ja eteenpäin . ei voi muuta kun muuttuu hyväksi.

    • iel

      Jotkut voi vahingossa jos heillä on itsellä huono päivä purkaa sen herkään ihmiseen. Ei kukaan naura monella on muutakin tekemistä ja sellanen on ite jäänyt keskenkasvuiseksi joka tekee niin. Näitä koettelemuksia on annettu et kasvettaisi vahvoiksi. Itsekkään en ole täydellinen, mutta koetetaan kestää yhdessä.

    • 1+6=7

      kOITA JAKsaa ja tee niinkuin minä , lopeta toisten mielyttäminen ja lopeta hedän tukeminen ÄLÄKÄ ala pelleksi he eivät kumminkaan ymmärrä sinun huumoria , usko pois, mulla on kokemusta tällä elämän saralla.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eduskunnan setämiehet eivät häiritse

      Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.
      Maailman menoa
      279
      7302
    2. Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä

      https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on
      Hybridi- ja sähköautot
      41
      3796
    3. PropsApp Koodi

      Haluatko ansaita ja kilpailla fiksusti samalla kun seuraat urheilua? Props tekee sen mahdolliseksi. Sovelluksessa pääset
      2
      3408
    4. Persut yrittävät epätoivon vimmalla

      kiertää häirintä asian https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/5389f072-60d9-4ef8-aa7b-c11f0eda66cf jonka muut puolueet a
      Maailman menoa
      66
      3107
    5. Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto

      Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,
      Maailman menoa
      110
      2790
    6. "Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"

      Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin
      Maailman menoa
      23
      2536
    7. IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n

      eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-
      Maailman menoa
      49
      2451
    8. Riikka runnoo: konkursseja eniten 30 vuoteen

      Vuonna 2025 Suomessa haettiin konkurssiin yhteensä 3 906 yritystä. Konkurssiluku oli suurin sitten vuoden 1996.
      Maailman menoa
      52
      2206
    9. Oletko ollut

      Oletko omasta mielestäsi ollut sokea asioille?
      Ikävä
      67
      1968
    10. Pitäiskö meidän tehdä jotain

      Mennä vaikka kihloihin?
      Ikävä
      96
      1821
    Aihe