Putin antaa suomalaisille pian keppiä

Loppuu persujenkin hilluminen kun Putin tulee ja roimii vitsalla kankuille.
770
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Putin on piilohomo.

Äänestä
  • ja vielä hassummalta näyttäisi pitkän korkeissa korkokengissä kävelevän venakon rinnalla, tuskin napaan yltäisi ja mukamas ison maan presidentti.

    Äänestä

..ettei sentään ...*eppiä!!!

Äänestä

Suomessa olevia ryssiä tarkkaillaan

Äänestä

Juu se on varma että persuila ja kaikilta muiltakin hipeiltä loppuu hilluminen kun putin astuu poikinensa suomen kamaralle.mutta nämä velli housut uhoavat vaan.. antaas tyttöjen uhota katsotaan miten ovat miestä sitten kun venäläiset ovat jo hyökänneet. eikä tarvi nähdä edes vaivaa.. suomen rajat on auki ja varuskuntia lakkautettu.

Äänestä

"Loppuu persujenkin hilluminen kun Putin tulee ja roimii vitsalla kankuille."

Eikös se mieluumminkin ole homot ja lesbot ja kaikenlainen viherhippisateenkaariväki, joka saa sitä vitsaa venäläisiltä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


heh heh kirjoitti:

Loppuu persujenkin hilluminen kun Putin tulee ja roimii vitsalla kankuille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu