Iida on pässi

ensin itse riekkuu ja kyttää kuka on isä ja sitten kun isukki löytyy niin alkaa valittaa "stop seis nyt tulee aika paljo infoo"...ziisus what a bitch!
6244
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

niimpä

Äänestä

Iida harus mengigkan wanita cantik dalam pikiran saya.

Äänestä

muutenkin ihan sekoboltsi. silloin kun oli laiha niin valitti olevansa ja läski ja nyt kun on selvästi pulskistunut niin ei valita ollenkaan.

Äänestä

Terapiat ovat tehonneet ja terve itsetunto on palannut.

Äänestä

Iidalla on mukavan kokoset tissit, sellaset hyvin käteensopivat.

Äänestä

Iida oli alussa hyvä hahmo, semmonen pirteä ja nätti likka, mutta nyt näyttää koko ajan hapanta naamaa ja pukeutuu tylsiin villapaitoihin. Ei oo Jannellakaan helppoo, kun tyttöystävä mököttää 247 :D Eiks hällä oo ees yhtään tyttökavereita? koko ajan jätkien kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


holopäääääääääääääää kirjoitti:

ensin itse riekkuu ja kyttää kuka on isä ja sitten kun isukki löytyy niin alkaa valittaa "stop seis nyt tulee aika paljo infoo"...ziisus what a bitch!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu