Poikaystäväni ehdotti steariinin käyttöä, mutta en ole ihan varma miten se toimii. Voisiko joku vähän aukaista? Polttaako se pahasti? Jääkö jälkiä?
Kuinka steariiniä käytetään?
6
3287
Vastaukset
- ongelmajäte
"Poikaystäväsi" lukee siis huonoa kirjallisuutta?
- bdsm-iloa
Aloittakaa tämän kaltaisella ja guukkeloi kokemuksia.
http://www.kaalimato.com/catalog/S%2FM-kynttil%E4_p_5682.html - vapuliina
Mieluiten paksu kynttilä ja aloittakaa steariinin tiputtaminen tarpeeksi korkealta, opitte käyttämään . Liia läheltä pudotettu steriini aiheuttaa palovamma.
Kokeilee mieheen ekana. Ja ehdottomasti selvinpäin.
Jättää pakaroihin rintoihin muutamaksi päiväksi jäljet ja arkuuden.
Häpyhuulien alueelle ei kannata laskea sattuu ja inhottava kuivuus monta päivää,,
Enemmän lavaste kuin mikään orgunvahvistaja,,mut kyntilät on ihania kun palaa rakastelaessa pöydällä::===- Vaxmix
Kannattaa aloittaa em. tarkoitukseen tehdyillä kynttilöillä, niin riski palovammoille on pienempi.
Eikä kannata tiputella karvojen sekaan...
- Kokeillut
Tuo edellisen viestin neuvo, että aloittaa tiputtamisen tarpeeksi korkealta on hyvä. Jälki saattaa jäädä hetkeksi iholle, mutta häipyy yleensä nopeammin kuin mustelmat. Siitä vaan kokeilemaan.
- sub.kouluttaja
Mutta kyllä kalulle ja palleille voi myös tiputtaa ja korkealta kun vetää esarin pois, niin johan terska sykkii kummasti. mmmmmmmmmmm........
Rohkeasti vain - tuntua sen pitääkin..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1006414
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303833törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283210Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3701736- 331398
- 271340
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46979Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11966Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11890- 42869