Ei varsinaisesti minun aiheuttama töppäys, mutta noloa silti: Jouduin kerran töissä hakemaan tietoa erääseen asiaan netistä. Päädyin jo ennestään tutulle sivustolle ja siinä artikkelia lukiessani näytölle lävähtääkin rankkaa pornoa!
Toimistomme on avokonttori ja minä polonen satun istumaan kaikista näkyvimmällä paikalla! Paniikissa isken koneen kiinni suoraan virtanapista ja naama punaisena selittelen että kone kaatui. Ihme kyllä kollegat uskoivat mutta silti uskon että tapauksella on useita silminnäkijöitä...Tuo tapaus pisti minut kumminkin miettimään firmamme tietoturvan laatua.
Onko muita joille olisi käynyt samalla tavalla?
Nolot popupit!
ei v...u hävettää
1
387
Vastaukset
- ei v...u hävettää
Ennenkuin tullaan pätemään että "sä katoit kumminkin pokea", niin kerrottakoon, että osoite oli tämä: http://www.designbolts.com/ (klikatkaa jos uskallatte)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin
Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l4363111Alle 15 oli
Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata802375Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?
Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.1161868Heh, persut = vassarit = 10,0 %
Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f1941557- 271523
- 771512
- 1091465
Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva201378Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!
Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois411371- 801317