Taitaa myös Odin olla tällä hetkellä liikkeellä venäjän ja ukrainan rajalla.
Uskon Thorin vasaran voimaan!
11
140
Vastaukset
- Weyland
Tarkoitatko Astrid Thoria?
- gtzdbfdthg
Hmm...en.
- Odinin ent. soturi
Aijaa! Odinin laivasto upposi 1940-luvulla, vain Prinz Eugen jäi pinnalle, pommitettuna sekin, ja upposi ydinkokeessa myöhemmin.
http://fi.wikipedia.org/wiki/Prinz_Eugen - -.-..
Jee sukset!
Jos puhuisin laivastosta, niin miksi olisin kirjoittanut sen uskonnot keskusteluun?- Odinin ent. soturi
Onko Odinilla uutta laivastoa Mustallamerellä? Eipä tuosta tiedä, ainakin maajoukkoja lienee?
- ihanaa leijonat
Vasaraa ohjaava mieli on voimaa, kapina leviää sitä mukaa kun eliitin epäoikeudenmukaisuus ja koruptio leviää.
- Kartan kertomaa
Odinin joukkojen liikehdintää voi seurata kartalta:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/52/Black_Sea_map.png
Kertsinsalmi ja Kertsin nieminaa lienee potentiaalinen Odinin joukkojen lymypaikka? - :D en kestä :D
Mitä HELVETTIÄ porukka sekoilee uskonto ryhmän keskusteluissa jostain laivoista???????
Thor on jumala. Samoin Odin. On tainnut kristinusko sekoittaa pahemman kerran päänne :D
Tai mistä minä tiedän vaikka juutalaisia tai jotain hinduja olette...- Ent. Odinin soturi
Et tainnut tietää että Hitlerin laivasto oli juuri tuo Odinin eli Germaanisittain WOTANIN laivasto.
- ent. Odinin soturi
Maagiset sanat menee näin:
Vater Odin hörst Du mich? Vater Odin ich rufe Dich!
Vater Odin zeig mir den Weg, entfach das Feuer das die Dunkelheit bricht.
Zeig mir den Weg!
Vater Odin führ mich über's Meer, schick den Seher vor mir her. Vater Odin reich mir deine Hand, wenn ich falle führ' mich in dein Heldenland.
Reich mir Deine Hand! - Wotan Weg
Ent. Odinin soturi kirjoitti:
Et tainnut tietää että Hitlerin laivasto oli juuri tuo Odinin eli Germaanisittain WOTANIN laivasto.
Just huomaa, että tavalliset jotka eivät ole saavuttaneet sitä 8.tasoa ei ymmärrä näistä jutuista vielä mitään. Se joka on nähnyt Odinin astraalitasolla tietää heti mistä on kysymys. Se resonoi sielussa niin voimakkaasti, että mitään epäilystä ei sen jälkeen ole. Muille se on täyttä hepreaa.
On the host his spear | did Othin hurl,
Then in the world | did war first come;
The wall that girdled | the gods was broken,
And the field by the warlike | Wanes was trodden.
Zeig' mir den Weg!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1723375Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3732161Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii542097- 421988
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321481Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931241- 541203
Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul3941091Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1151015- 46889