on lesbo. Tai sitten Heidi on sille joku pakkomielle. Mietin jo alussa, ku oli/on kateellinen Heidin ystävyydestä Pepin kanssa. Ja jos joku tekee Heidille pahaa, on heti kostamassa. Ja sopisi hyvin, että on lesbo, kun on vielä Larin serkkukin; just niin salkkarimaista.
Marianna
Arvailija
3236
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
En usko että on lesbo, luulen että käsikirjoittajat on keksineet jotain erikoisempaa. Arvaan että Mariannalla on ollut menneisyydessä jotain mielenterveysongelmia, ollut luultavasti pöpilässä hetken aikaa. Ja sen haluaa salata kaikilta.
Voin tietty olla väärässä, mutta näin arvailen...
Niin, Lari vihjaili jostain Mariannan menneisyydestä että se on pystynyt jättämään "sonnan taakse". Luulen että Mariannan menneisyyteen liittyy jotain tosi vakavaa.
pöpi se on. seonnu ku seinäkello. jossain tulevassa jaksossa cuckoo-marianna peilailee itseään ja näkee itsensä heidinä. seko mikä seko.