Pissiksiä aloituksessa?
suuret setelit
11
386
Vastaukset
- dflkjsdfjkl
ei jaksanut kiinnostaa edes sen verran ett olisin telkun avannu. odottelin vain voicen alkamista. taas yksi täysin turha ohjelma kolmoselta toi ja se tuubi, jota voicen mainostauoilla vilkuilin tuntui olevan samaa tuubaa...
- hyi mitä skeidaa
Tuubi ..... repii hiukset päästä, jo pelkkä mainos!!!!!!
- Aikamoisia
Mainoksista minä jo päättelin, että näitä kahta on turha alkaa kattelee.
Onneksi on Dallas ja Kosto-sarjakin jatkuu. - shittiä.............
Mua ärsytti toi Tuubi-mainos..Siinä taas porukka nauraa haljetakseen, mutta sit ku katsoo sitä, niin täyttä paskaa.
- egrgreg
kelasin puolet ohjelmasta pois turhan puhumisen takia, ja joo olivat ärsyttäviä pissiksiä ensimmäisessä jaksossa, alkoi ihan ärsyttämään...
- ei kiinnosta
Eka taukoon asti jaksoin kattoo mut kysymykset tosi helppoja toivottavasti jossain vaiheessa vaikeempia. Ei jaksa kiinnostaa ko. ohjelma. Nää on näitä "joku pitää keksiä" täytteeksi juttuja.
- aloitusjakson
kaksi nuorta naista oli ärsyttävän järkyttäviä! Vuorotellen hokivat oikeesti ja teennäisiä kuin mitkä. Kaksi kanaa kotkotti ja vaahtosi. Kotkotukselta ei ehditty ajattelemaan vastauksia kysymyksiin ja siksi pieleen meni. Eivät saaneet kuin 5 tonnia.
Sekin on liikaa tuollaisille kananaivoisille kaakattajille. Järkyttävä kaksikko! - olipa hyvinkin
Ja pahimmasta päästä! Miten ihmeessä MTV3 voi olla tuollainen roskakanava, sen ohjelmat on niin ala-arvoista kamaa, Dallasta ja Kostoa lukuunottamatta.
- Aleksis veljen 7 kiv
Siis mitä tää on!!! 2 ensimmäistä kilpailuparia niin niillä älyttömän vaikeet kysymykset heti alkuunsa ja kolmas pari ni kaikki kysymykset jotka tietää ihan tällainen tyhmäkin.
- sensen1
mistä tähän ohjelmaan voi hakea? vai pelaako siellä sisäpiiriläiset
- Varsin simppeliä
Aleksis veljen 7 kivestä.
Kyseessä on katos semmonen asia kuin naamataulu. Niille, joitten naama vähemmän miellyttää, niin annetaan ne visasemmat kysymykset, jotta takuulla häviävät.
Se naama, se naama, se naama on aina ratkaissut kaiken. Niin niitä pelejä pelataan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M827433Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art2044670Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn734618Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v584140HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen714127Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu333629Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e613025Sovitteko ulkonäöllisesti
Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty652752Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj401950- 471695