Kysy huumeista käyttäjältä!

IlmanSinuaHelvetti

Käytän suonensisäisesti useita eri päihteitä ja olen tehnyt sitä jo riittävän pitkään. Kannabis-illan kirvoittaman ajattelin, että voisin täällä pyrkiä vastaamaan ei-käyttäjien kysymyksiin päihteisiin ja niiden käyttämiseen liittyen.

Ei kumminkaan mitään neuvoja miten käyttää tai mitä, vaan syvällisempää pohdiskelua!

Kyselkää, niin vastaan.

3

309

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kyssäri 1

      Ootko nyt kova ja cool jätkä kun vedät huumeita? Saax respektii mitä et ole aiemmin koskaan saanut? Oox ny uras huipulla?

    • dreaming_91

      missäpäin asustelet,voisin kysellä tarkemmin sähköpostin tai puhelimen kautta..:) ja en oo trolli jos sitä mietit.voisin tarvita hieman apua yhdessä asiassa.jos haluat kirjota mulle s postiin [email protected] jos viitsit vastata mulle!!

    • Kyssäri 1 ...Oikeesti!?......oletkkko miten vanha?. Olen samalla linjalla kuin "ilmansinuahelvetti. Vastaan mielellään kysymyksiin. 15 vuoden kokemuksella. Ja mistä en todelakaan ole ylpeä tai ole Vi#¤% cool koska kirjotan täällä tämän. Haluan saad ajotain hyvää aikaseksi kaikella shaissella mitä on tullut valittua elämän varrella.

      Bless!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      98
      6158
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      349
      5627
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      57
      2663
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      107
      2088
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      107
      1788
    6. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      125
      1744
    7. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      19
      1623
    8. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      180
      1277
    9. On todella hassua

      Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
      Ikävä
      73
      1187
    10. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      33
      1038
    Aihe