Kepulaiset tuhoamassa jääkiekkoilua

Näin käy ,
jos luistelukeskuksen hävittämistä ei saada topattua.
14 pahapäistä , häh !
494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

nouseeko Haapavedellä kapina kepuleja vastaan ?

Äänestä
  • Mee nuoret oomma kaikki ny keskustan kannal kun ne ajattelee tulevaisuuteen ja tekevät meille uuden jähallin!

    Äänestä

  • ei näivetystautinen kirjoitti:

    Mee nuoret oomma kaikki ny keskustan kannal kun ne ajattelee tulevaisuuteen ja tekevät meille uuden jähallin!

    kepuli pettää aena. ties jo melliini.

    Äänestä

  • elähä sie mittää kirjoitti:

    kepuli pettää aena. ties jo melliini.

    kuullu ja toteen näytetyn.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Haapavedellä, kirjoitti:

Näin käy ,
jos luistelukeskuksen hävittämistä ei saada topattua.
14 pahapäistä , häh !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu