Haluan, että äärimusu ei suomeen tule

Stop hulluudelle

Suomeen on tulossa äärimusu, jolta on moneen maahan pääsy kielletty. Toivon, että häntä ei suomeen pästetä. On suorastaan hullunkurista, että tuollaiset vihan sanoman levittäjät hihhuloi vapaana euroopassa.

Toivon myös, että maassa jo olevia äärimusuja siirretään pois maasta. Heidät tulee siirtää sillä tavalla kuin robotti siirtää osan, ei selityksiä eikä niiden kuuntelemista.

Ääriliberaali lehdistöväkihän ei osaa asiaa mitenkään ihmetellä, mutta sitten se kauhistelisi, jos äärimusuja siirreltäisiin ulos maasta, sillä sen verran pöhköläisiä maamme ääriliberaalissa mediaväessä riittää. Se katsoo, että on äärioikeistomaista estää äärimusuja päästämästä maahan.

2

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jussuf (se sama)

      Ääribreivikiläisethän ne kannattaisi siirtää pois Suomesta. Monessa maatalossa on jo pommit tekeillä ja on vain ajan kysymys milloin jollain lasten kesäleirillä taas jyrähtää ja paukkuu.

      Sananvapaus on tärkeä arvo kaikille muille paitsi Suomen maalaisille, jotka ovat estäneet myös naisten vapauden ilmaista omaa mielipidettään.

    • kkckxnfmfjfnflföfkf

      Mikset halua? Onhan se kaikkien etu, että suojelupoliisin tiedossa on, ketkä tuollaisista ääriajatuksista ovat kiinnostuneita ja menee tilaisuutta seuraamaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      138
      3819
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      336
      2954
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      8
      1865
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      5
      1598
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1079
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      934
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      38
      864
    8. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      774
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      65
      731
    10. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      22
      708
    Aihe