kaskitie

julle lehhe
vieläkö se homppeli siel leikkii isää hahaaaaaaaaaaaaaaaaa
12256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

kyl kai sä tiedät jos isäs leikkii

Äänestä

jääny viikkorahat saamatta kun tänne pitää kiukutella

Äänestä

ei ku traktorimies, lippalakki julle
kaskitien kasanova saanut vain vasenta kättä.
millo julle ollu viimeks töissä, fatta maksaa ylläpidon.

Äänestä
  • ja silti on sun isäs.

    Äänestä

  • 99999999999999999999 kirjoitti:

    ja silti on sun isäs.

    isäs teki sun vasemmalla kädellä.

    Äänestä

  • fatta kirjoitti:

    isäs teki sun vasemmalla kädellä.

    sinä fatta pidä kiinni hampaist ettei

    Äänestä

ihku oikeesti kun äiti näki jullen 45 vuotiaana partaisena työttömänä yhteiskunnan elättinä , niin tokas, ett isäs olis kyl ylpee nyt susta, kun hän aina halus tytön.

Äänestä

jullen isä ku pani vaimoaan,niin tokas, et nyt taitaa tulla turha pentu,vaimo tokas, et jos tosta panosta pikku pelilläs jotain tulee, niin sen nimeks tulee julle, ja mää sitä hoidan. isä näki jullen eka kerran ja totes; tost kaverist ei tuu mitään sehän näyttää ihan kyrvältä, leikattu versio, isä nauroi kun kertoi kavereilleen.
JULLEN NUORUUSVUODET
kerron jos haluatte kuulla

Äänestä

JULLEN NUORUUSVUODET
ei saanut ja eikä saanut kun hanskaansa, vai miten voitte asiaa ajatella, julle asunu itekseen 25v. ja voii voi parta kasvaa ja lippis päällä siell meidän julle on kaskitien asossa, voi kun äiti näkis taas

Äänestä
  • sulla hyvä kuulo,kun siemenenä kuulit .että olet turha pentu.

    Äänestä

  • ååååååå kirjoitti:

    sulla hyvä kuulo,kun siemenenä kuulit .että olet turha pentu.

    Jonttu on taas vauhdissa Vanhansahantieltä. Sun kaikki sivun alotukset on aina samanlaisia ja yhtä tyhmiä,sekä lapsellisia. Voisit kirjottaa välillä itsestäs. Oootko duunis,vai sossun elätti,ynm,ynm

    Äänestä

  • huh huh kirjoitti:

    Jonttu on taas vauhdissa Vanhansahantieltä. Sun kaikki sivun alotukset on aina samanlaisia ja yhtä tyhmiä,sekä lapsellisia. Voisit kirjottaa välillä itsestäs. Oootko duunis,vai sossun elätti,ynm,ynm

    Taitaa Jonttu jo kirjotella itsestään,onhan sivun avaustekstitkin jo sitäluokkaa !!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


wer1 kirjoitti:

julle lehhe
vieläkö se homppeli siel leikkii isää hahaaaaaaaaaaaaaaaaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu