Runkkaa Natoa

Natoa runkaten
550
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ihailen Natoa. Haluan että Suomi liittyy. Moni muukin haluaa. Naton suosio on kasvanut kaikissa gallupeissa. Tämä kismittää eräitä mutta se on totuus ja tulevaisuus.

Äänestä

Kokoomushallituksen aikana on valtionvelka pienentynyt 40 miljardia.
Myös työttömyys on enemmän kuin puolittunut,se on 3,2% ja
tähän lasketaan mukaan myös työttömät pakolaiset.

Kaikki muut luvut ovat äärioikeistopropakadaa(persut)
Ruoka on halvinta,mitä se on koskaan eu.ssa ollut.

Myös NATO on ilmaista,liitytään,ei velvotteita,ja kahtena ensimmäisenä
vuotena ammukset ilmaisia.

Mistään Kreikka paketeista ei ole mitään menetetty,ne on kaikki
mennyt..

Hyvä Hallitus,hyvä supercell. Äänestä kokoomusta

Äänestä

Mun iskällä on isompi NATO ku sun iskällä!

Äänestä

Runkkaamme Russakkaa.

Silmien väliin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Natorunkki kirjoitti:

Natoa runkaten

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu