ihmiskauppaa ja huutolaisuutta

ökmerervi

Hyysärit ovat tehneet suomesta takapajuisen maan. Suomessa on nyt ihmiskauppaa ja huutolaisuutta.

Hyysärit käyvät pakolaisleireillä ja valitsee parhaan tarjouksen tehneitä suomeen " pakolaisiksi ". Kun kaikkia miljoonia ei voi ottaa niin pakko on valita. Selvää ihmiskauppaa.

Hyysärit kauppaa sitten näitä elintaso pakolaisia kunnille. Pakolaisista järjestetään nykyään huutokauppoja, esim kongolaisia saa korotetulla valtion tuella !!!!!!!!!!!!

Tilanne kunnissa on jo nyt katastrofaalinen:
Esim Kokkola lomauttaa tämän vuoden aikana noin 2600 ihmistä rahan puutteen vuoksi.

2

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ihmiskauppaako

      neegereillä?

      • nilkkis

        nee­keristä tuskin kukaan maksaa mitään, mutta jotkut hyysärit näköjään tekee niillä bisnestä. Kuka rikastuu ja kuka samalla köyhtyy esim Lieksan haittamamubisneksestä. Vai väittääkö joku ihmemaan tonttu, että ne on siellä pelkästä höveliäisyydestä?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      139
      3850
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      336
      2974
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      9
      1882
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      6
      1616
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1089
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      934
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      38
      864
    8. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      774
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      65
      741
    10. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      23
      741
    Aihe