veltto ruho vajakkitorsolla

On taas ikävä viikonloppu päätteen ääressä. :D
Terveet liikkuu ja harrastaa, vajakkitorso kyttää ja vollaa huuhaalla! :D
HAAAAAAH HAH HAH HAH HAH HAAAAA!
HOOOOOH HOH HOH HOH HOH HOOOOOOOOOOO!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vajakin katkera vollotus alkoi, kestää koko viikonlopun.
Mahtaa vajakkitorso haista pahalle, kun ikituolissaan istuu ja itkee.
Terveet liikkuu!

Äänestä

vajakki on lyhytikäinen

Äänestä
  • liekö mones sukupolvi jo kotkon kiusana.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


BUAAAH HAAAH!!! kirjoitti:

On taas ikävä viikonloppu päätteen ääressä. :D
Terveet liikkuu ja harrastaa, vajakkitorso kyttää ja vollaa huuhaalla! :D
HAAAAAAH HAH HAH HAH HAH HAAAAA!
HOOOOOH HOH HOH HOH HOH HOOOOOOOOOOO!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu