Olen aivan turhautunut. Olen nainen ja seurustelen ihanan naisen kanssa, olemme olleet yhdessä jo yli vuoden mutta nyt tässä pitkän ajan kanssa on tullut seksissä ongelmaa. Nimittäin minulla.
En enää halua seksiä. Siis en lainkaan, ja tämä syö niin minua kuin tyttöystäväänikin. Hän haluaisi seksiä jatkuvasti mutta minä en ollenkaan. Tässäpä selkeä ristiriita.
Minua alkaa suorastaan ahdistaa ylettömästi, kun puhe kääntyykään seksin suuntaan.
aiemmin se meni aina siihen että, joo joo, huomenna huomenna, väsyttää.
Mutta nyt se on itseäkin ruvennut vaivaamaan että tämä ei voi jatkua näin että aina kun pitäisi sekstata minua vaan väsyttää tai siirrän sen huomiselle ja kun tulee huominen taas huomiselle. Aina eteenpäin, tunteja, päiviä, viikkoja jne.
Nyt tuo on tosiaan kääntynyt niin että ahdistaa edes ajatus seksiin ryhtymisestä.
en tiedä mikä neuvoksi.
En halua enää seksiä kunnolla.
Halutonna
1
201
Vastaukset
- Uuhh
Tyttörakkaus on kaunista. Luulin aina, että naiset tietää naiset. Näin mulle ainakin miehenä aina väitetään. Taitaa olla taas yks niistä naisten itselleen pukemistaan myyteistä sekin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614378KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1493165Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482482Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?502407- 982065
- 241883
- 301616
- 231612
- 1541451
- 341253