Missä käytte Nokialla syömässä? Siis silloin kun haluatte mennä "ulos syömään", syödä "vähän paremmin". Onko muita kuin Eden, joka ei minua henkilökohtaisesti houkuttele?
Ettei aina tarvitsisi lähteä Tampereelle...
Ettei aina tarvitsisi lähteä Tampereelle...
Vastaukset 5
Vanhimmat
Golden Phoenixsissa, mutta se ei ole vielä noussut tuhkasta (työväenptalo paloi rasvapalon johdosta). Se Toinen Kiinalainen Ravintola on ollut myös ihan jees. Kotipitsaa ei varmaankaan tähän lasketa, joten siinäpä ne Nokian hyvät ruokaravintotat taitaa olla.
rahvaanomaisemmin voi syödä ainakin Pizzamestareilla.
.. Pizzamestareilla ei ole tullut käytyä. Mamma Pitsa oli edullisuudestaan huolimatta hyvää, kunnes laatu alkoi käsittämättömästi vaihdella. Toista "arpaa" emme ole enää uskaltautuneet ostamaan. Ikävää, että hyvä ravintola pilasi kehitysmahdollisuutensa tuollaiseen.
eipä ole itsekään tullut pizzamestareilla käytyä kuin muutaman kerran, mutta mukavalta paikka tuntuu ja ennen kaikkea se pizza on hyvää.
ulkona syömisellä tarkoitetaan jotain muuta kuin pizzaa niin sitten on panimo ainut vaihtoehto, jossa on ihan hyvät pihvit