Katriina muuttui omituisesti?

häh???????

Lähti lomalle ja palasi ihan erinäköisenä. Kutistui ja vanheni ja ulkonäkökin ihan erillainen. Miten on mahdollista, että loman aikana voi noin paljon muuttua? En tajuu??

7

369

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • höh?????????????????

      Ihmeellinen on Salkkareiden maailma! :D

    • dscsadcs

      Siten että näyttelijävaihtui.

      Ei maailmassa kahta identtistä ole olemassa

      • hö? Sano Erkki ku delas

        onhan! Voi syntyä identtiset kaksoset... Ja on maailmassa ainakin yksi lähes sinun näköinen ihminen. Joten on mahdollista!


    • Ois poistunu sarjasta sitten muuten.Eiköhän Jiri tajunnu et oli väärä akka lähteny mukaan ku ihmeellisesti oli Katariina ihan eri näköinen.

    • Tirnin

      No voi luoja :'D Vaikka syntyis identtiset kaksoset, niin ei ne näytä prikulleen samalta! Vaikka kauneusleikkauksia tekis, aina löytyy luomia jommalta kummalta sieltä ja toiselta ei. Ja nenäaukko isompi, ja muuta tämmöstä! "Ja on maailmassa ainakin yksi lähes sinun näköinen ihminen" Ja mistäs sä meet vannomaan että jostakin löytyy samannäköinen kuin sinä? Eli joku vauva saa samat geenit kuin sinä, vaikkei kuulu mitenkään sukuusi, etkä ole mitenkään yhtälöitynyt hänen perheeseensä? Miten sä sen selität? Oletko kenties joku pikku lapsukainen? Niin, ja kerta se on saman näköinen, ei se edelleenkään ole i_d_e_n_t_t_i_n_e_n. Että hyvät sulle.

    • hgsdhdth

      puhetaitonsa se ainakin oli menettänyt. ihan jäissä oli koko akka.

    • ronkikongi

      Katariinalle tehtiin loman aikana kasvojenvaihdos leikkaus koska se töpeksi jonkun Jörgenin kanssa nakubiitsillä pelkät pikkarit päässään siellä eikä uskaltanu mennä tulliin omana ittenään. Jiri ei huomannu mitään koska se on niin pöllyssä joka päivä kun joutuu kaatelemaan ES:ää baarissa päivät pitkät.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko valmis? Meidän tarinaan

      Rakastan sinua ❤️
      Ikävä
      108
      2298
    2. Jumankauta sä olet hyvännäköinen

      Ihan mun miehen näköinen 😍
      Ikävä
      66
      1425
    3. Poliisi losautti puukkohemmon hengiltä

      Mitäs läks, heilumaan puukon kanssa eikä totellut käskytystä. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011361763.html
      Maailman menoa
      232
      1208
    4. Nainen, huomasitko kun muutin sinua?

      Niin lyhyessä ajassa niin paljon. Mutta jotain muuttui minussakin. :/
      Ikävä
      97
      1145
    5. Misä tulipalo?

      Mikä palaa Haapavedellä?
      Haapavesi
      11
      1108
    6. Tämä kesä ei ollut vielä meidän

      Olisihan se ihana viettää kesäiltoja kanssasi ulkona. Ei kai ollut vielä oikea aika. Ehkä kohtaamme vielä sattumalta jos
      Ikävä
      67
      1055
    7. Mitä jos vaan tapaisit sen jota mietit

      Jos se yksi henkilö on sinun mielessäsi niin entäs jos vaan menisit tapaamaan sitä, heti, samantien, miettimättä mitään.
      Ikävä
      91
      962
    8. IS Viikonloppu 12.-13.7.2025

      Viikonlopun ratoksi Skyttä ja Kärkkäinen ovat taiteilleet 3.0 arvoisen ristisanatehtävän ratkottavaksi. Kenenkään ratko
      Sanaristikot
      56
      949
    9. Sofiaa ei kelpuutettu Martinan kaveriporukkaan

      Ibizalla lomailee Martinan kanssa ihan muut naiset.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      175
      948
    10. Teet tämän niin

      Helpoksi, mutta silti niin vaikeaksi. Vihaan omaa saamattomuuttani, vaikka kaikki olisi saatavilla. 🩷🌸
      Ikävä
      43
      918
    Aihe