Hakkarainen pesi Soinin

Hakkarainen teki kardinaalimunauksen kuvatessaan kikulinsa ennen Soinia.
Marssijärjestys pitää olla Soini, Lindström jne.
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Emmää ny tiärä mitä mää tiärän mut se mää tiärän et kyll antipersu ova mennee aiva sekasi tost Teukan kuvast, mahtavaks he olla eres nähny koko kikkelikuva, mut pahaa elämää antipersu pitävä siit kuvast.

Enkä mää ny tierä mitä se Soinil kuuluu jos teukka koitta naissi lumota kuvakolaasill.

Äänestä

Mikä pahinta, Teukalla on ilmiselvästi muhkeampi kuin Soinilla?! Vähemmästäkin on isä timon selkäpuukko laulanut!!

Äänestä
  • Voisivat pojat tehdä pippelikalenterin Lindströmin johdolla ja myydä sitä rahan saamiseksi perseelleen menevien Euro-vaalien velkojen maksuun.
    Lindström siksi kun hän on ilmoittanut olevansa ketterä käänteissään.

    Soini olisi itseoikeutettu tammikuun "temmipoika" ja Hakkarainen toisi joulun yksinäisille ja hylätyille varttuneille neitokaisille.

    Äänestä

  • Ex persu Anjalankosk kirjoitti:

    Voisivat pojat tehdä pippelikalenterin Lindströmin johdolla ja myydä sitä rahan saamiseksi perseelleen menevien Euro-vaalien velkojen maksuun.
    Lindström siksi kun hän on ilmoittanut olevansa ketterä käänteissään.

    Soini olisi itseoikeutettu tammikuun "temmipoika" ja Hakkarainen toisi joulun yksinäisille ja hylätyille varttuneille neitokaisille.

    Lindström puhui kuvaavasti Hakkaraisen tapauksen yhteydessä "munaamisesta". Jarppa iti tapausta loppuunkäsiteltynä, kun oli persutapaan otettu käyttöön hölmöily - ripittäytyminen -ikiliikkuja. Ei luottamustehtävässä voi koheltaa miten vain, pyytää sitten anteeksi ja jatkaa koheltamista, pyytää taas anteeksi jne.

    Tämä kaikki on vielä mahdollista, sillä persuja ei pidetä oikeana puolueena ja Hakkaraisen ja muiden toilailujen jälkeen vielä entistä vähemmän.

    Äänestä

Eipä ole vieläkään löytynyt antipersulle pohjia kikkelimaniassaan, aina vaan hullummaksi menee antipersun haaveilut kikkelileikeistä ja niiden kuvaamisesta.

Äänestä
  • Tästä ei Soini tykkää.

    Äänestä

Miksi Soini ei puolusta Hakkaraista? "Sinun kikkelisi ei voi olla väärä, onhan se sinun kikkelisi...." jne?

Äänestä

Persuthan on Suomen pienten tuppimulkujen puolue. Paitsi itse isosika Soini on leikkauttanut ja istuttanut esinahkansa Israelin pyhään maahan. Sieltä niitä pikkumulkkuja virtaa Suomeen näiden muiden persmulkkujen kaveriksi.

Äänestä

Kellon edetessä, antipersun älykkyys laskee.

Äänestä
  • Niin persun älykkyyden osalta tuo kehitys ei olisi edes mahdollista...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuvia odottava kirjoitti:

Hakkarainen teki kardinaalimunauksen kuvatessaan kikulinsa ennen Soinia.
Marssijärjestys pitää olla Soini, Lindström jne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu