evakon poika
16.3.2014 09:12
-2
Sulje
Ei pieni pikkupokien helliminen kusilorulla ole rikos!
16.3.2014 09:12
-2
Sulje
Ei pieni pikkupokien helliminen kusilorulla ole rikos!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Sitä mieltä minäkin. Minne mneeään? Jokin lastenleikkipuoisto sulla kiikarissa?
EvakkoPoika
Kerrassaan hirmuinen paniikki Tehtaankadulla??
Tehtaankadulla näyttää olevan aivan hirmuinen paniikki, koska Karjalan palauttamista vastustavien ureamiesten pitää turvautua jo näin tökeröihin feikkausyrityksiin?? Karjalan palautuminen näyttää olevan jo ihan varmaa, koska vastustajien rivit ovat näin sekaisin ja täydessä kaaoksessa.
PS. Näistä onnettomista feikkausyrityksistäkin huomaa, että Stalinin 30-luvulla toimeen panemissa risteytyskokeissa apina oli se älykkäämpi ja ymmärtäväisempi osapuoli.
9
pedofiili emakkopoika?
Evakkoreessä nussittujen sukulaispoikien älytaso tulee hyvin esille. Sellaista se on kun vanhin veli nai kiimaista evakkoämmää ja syntyy näitä.
Suojeleeko Etelä-Pohjanmaan poliisi pedofiiliä?
Mitä! Eikö evakoille ole vieläkään maksettu jääkauden rikkomia iglujaan?
Liian suuri penis - Juoksu - Suomi24
2 171 henkilöä suosittelee tätä.
Yhteisasuminen - Aloittelevat keskustelijat - Suomi24
3 henkilöä suosittelee tätä.
http://keskustelu.suomi24.fi/node/11815769
10 henkilöä suosittelee tätä.
kumman kaa sutkautukset? - Tv-sarjat - Suomi24
5 henkilöä suosittelee tätä.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2014041618210885_uu.shtml
Toimiiko Tomra? Saako Karjalat palauttaa?
Tänne kirjoittaa vuodesta vuoteen sellainen typerysten sakki, jonka mukaan Stalinin olisi kesällä 1944 pitänyt pysähtyä ns vanhalle rajalle ja jäädä odottamaan uutta suomalais-saksalaista hyökkäystä.
Mistä teihin on kasvanut sellainen tyhmyyden ja ymmärtämättömyyden aate? Ei vihollista vain ajeta hieman alueeltaan pois! Se joko lannistetaan rauhaan, tai tuhotaan ja ajetaan pesäänsä saakka antautumaa27n, kuten Berliini.
Tänne kirjoittaa joku sonta nimimerkilläni, kuin olisi karjalainen, mutta sen täytyy olla mutanttiryssä Tehtaankadulta. Vain minä olen Se Avarakatseinen se oikea. Vain minulla on mitätön palli ja sontainen pää. Voin ottaa EvakkoPojalta kusta ja pallia suuhuni vaikka koko päivän, jos se vain antaa!