Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onko miehen pyllyn koolla väliä?

Pidättekö enemmän luisevista vai massiivisista hanureista? Nyt ei oteta kantaa siis itse röörin tiukkuuteen.
476
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pidetään.

Äänestä
  • Kundien välinen rakkaus on hienoa. Kun miehet rakastelee vuoronperään toisten persettä, se on niin ihanaa. h-x vinkuu kuin vinkulelu nautinnosta kun homot panee sitä baarin vessassa.

    Äänestä

Olen pannut häxyn persesilmää.n Sen persesilmä on kuin 2€ -lantti kahden joulukinkun välissä. Jätkä ulisee kuin minipossu kun saa isoa 15cm kyrzää. Se väitti mukkuani 25cm asiaksi, mutta annoin luulla. Paksuutta väitti olevan temmilläni 15cm.

On jotenkin vääristyneet mittasuhteet hänellä.

Äänestä
  • Ok, joko hän on treenannut sulkijalihasta tehokkaasti tai tuosta on vuosia aikaa. Viimeksi sillä oli nyrkinkokoinen perssilmä kahden roikkuvan läskipussin välissä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


maroon. kirjoitti:

Pidättekö enemmän luisevista vai massiivisista hanureista? Nyt ei oteta kantaa siis itse röörin tiukkuuteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu