No... Tuskin Persut venäjään haluaa...

Tyypillistä punikkipropagandaa. Persut on isänmaallinen puolue. Minäkin liityin persuihin !
VALINTA ON OIKEI, KUN ÄÄNESTÄT PERUSSUOMALAISIA.
Persut tuskin haluavat liittää suomen idän "haisevaan kaalivaltioon"
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olet siis mielestäsi "isänmaallinen idiootti" ! Noilla eväin ja jos persut jakavat nuo idioottimaiset ajatukset - ei kiitos silloin persuille. Idiootteja meillä on jo muutenkin liikaa "päättäjissä".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oikea aate kirjoitti:

Tyypillistä punikkipropagandaa. Persut on isänmaallinen puolue. Minäkin liityin persuihin !
VALINTA ON OIKEI, KUN ÄÄNESTÄT PERUSSUOMALAISIA.
Persut tuskin haluavat liittää suomen idän "haisevaan kaalivaltioon"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu