Ei tämä heiveröisille ole

Narukädet voi jättää uhoavat kirjoituksensa kirjoittamatta kun ei ole kuitenkaan sanojensa mittainen. Hiiri vois tulla esiin jos usklataa ja tavataan torilla.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ota hiiri juustoa!

Äänestä

ai perunatorilla?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tarkoitettu kirjoitti:

Narukädet voi jättää uhoavat kirjoituksensa kirjoittamatta kun ei ole kuitenkaan sanojensa mittainen. Hiiri vois tulla esiin jos usklataa ja tavataan torilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu