unettomuus vaurioittaa aivoja

http://www.stara.fi/2014/03/21/unettomuus-vaurioittaa-aivoja/

Huono puoli: unettomuus vaurioittaa aivoja.
Hyvä puoli: täällä niitä ei tarvita.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ainakaan seksistä netissä kirjoittavilla ei koskaan ole aivoja ollutkaan. Koen seksuaalisena ahdisteluna KOKO Suomi24-foorumin. Starasi joista haluat narsistisesti keskustelua, eivät kiinnosta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nkfnnfnfbfklfnnflflf kirjoitti:

http://www.stara.fi/2014/03/21/unettomuus-vaurioittaa-aivoja/

Huono puoli: unettomuus vaurioittaa aivoja.
Hyvä puoli: täällä niitä ei tarvita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu