Itse olen jo kahdeksantoista vuotta ja edelleen neitsyt. Olen ainoa neitsyt koko kaveripiiristäni ja heiltä kuulee kokoajan kuittailua siitä. Tosin hyvässä mielessä vaan. Koskaan ei ole kumppania ollut kun en ole itseni antanut uhrata sydäntä sellaiseen. En usko että mikään tuollainen kestäisi. Luonteeni ja suhtautumiseni sotivat täydellä tulella ulkonäköni kanssa. En siis ole mikään isän pieni tyttö. No, asiaan jo! Minkä ikäisenä te menetitte neitsyytenne? Minkälainen ensimmäinen kertanne oli?
Vastaukset 5
- naisen ensikerta
Olin silloin 17-vuotiaana ammattikoulussa ja samalle kurssille tuli rinnakkaisryhmäläinen hyvännäköinen nuori mies. Katseita vaihdettiin tiuhaan tahtiin tunneilla ja käytävillä, halusin tutustua.
Lopulta rohkenin lisäämään hänet kaverikseni Facebookissa. Siellä juteltiin samana iltana 4 tuntia, kunnes hän pyysi kanssaan hänen lähikuppilaan parille.
Lähdin yöbussilla ja taksilla sovittuun paikkaan, ja klo 02:50 oltiin jo kuppilassa (eikä papereita multa kysytty, hah).
Hän oli hieman humalassa ja minä olin matkalla hörppinyt kermalikööriä, kuppilassa ehdin juomaan 4 lonkeroa todella tiuhaan tahtiin. Alkoholista vielä tottumattomana se nousi kivasti päähän.
Suudeltiin siellä. Mua alkoi naurattaa, sillä en ollut suudellut ketään 3 vuoteen. Olin ihan unohtanut, miten hyvältä se voi tuntua.
Pilkun aikoihin lähdetiin sitten miehen kotiin. Tiesin jo, että seksiä tultaisiin harrastamaan. Jätkä kävi vessassa, ja sillä aikaa riisuin itseni alusvaatteisiin ja odotin häntä peiton alla.
Kun hän tuli viereen, aloimme suutelemaan ja koskettelemaan. Riisuin hänet ja hän riisui minut. Hän halusi suuseksiä, joten imin häntä. Hän kehui ja nautti, niin minäkin. Hän nuoli minua, mikä tuntui taivaalliselta.
Lopulta hän nousi päälleni ja työntyi minuun. Ei sattunut, sillä jätkällä ei ollut kovin iso. Hän kuiskasi korviini ihania sanoja ja kehui maasta taivaisiin.
Ratsastin hänellä, tuntui että olisin laukannut hevosella.
Hän laukesi sisääni.
Menimme suihkuun klo 05 aamuyöllä. Koskettelimme ja suutelimme toisiamme, kunnes hän pyysi minua istuutumaan vessanpytyn päälle. Hän tuli polvilteen eteeni ja työntyi minuun uudestaan. Kiedoin käteni ja jalkani hänen ympärilleen ja nautin suunnattomasti.
Menimme takaisin sänkyyn ja jatkoimme. Hän tuli uudestaan sisääni. Nukahdimme, minulla oli kylmä sillä hän oli ominut peiton itselleen.
En saanut nukutuksi, joten herätin hänet suudelmilla. Hän heräsi ja taas harrastimme ihanaa seksiä. Nukahdimme uudestaan.
Heräsin ja puin vaatteet päälleni. Istuin sängyllä ja mietin, että nyt se neitsyys meni. Jätkä heräsi, alkoi suutelemaan ja riisumaan. Harrastimme vielä kerran upeaa seksiä.
Lähdin kotiin noin klo 10 aamulla.
Joululoma oli alkanut. Jätkä ei puhunut mitään Facebookissa ja huomasin hänen poistaneen minut kavereistaan. Jaaha, yhden yön juttu se vain olikin.
Loman jälkeen oli koulussa kiusallista, olimme jätkän kanssa 5 samalla kurssilla ja näimme joka päivä. Olin ihastunut häneen.
Lopulta menimme harjoitteluun, jonka jälkeen emme enää koulussa nähneet. Emmekä ole sen jälkeen nähneetkään.
Oli ihana, vaikkakin raastava ensimmäinen kerta. Opin, ettei pidä ihastua yhden yön juttuihin tai panna heti ihastustaan.
Tuosta on aikaa nyt 4 vuotta, olen nykyään 21-vuotias. Jätkä on minua 4 vuotta vanhempi.- bigg 563
Voihan NENÄ mikä se semmoinen tyyppi on että käy vähän vaan kokeilemassa.? meilläpäin tuppaa MIEHILLÄ olemaan ISO kalu jola annettaan pimpille semmoista kyytiä että ei oo tossika.
- bigg 563
Onpa kiihottava tarina alkaa ihan pikkupiedro ottamaan eteen.Mikäpä olis sen herkullisempi saalis kuin täysikäinen naaras.Lol. Tuuppa käymään meijän kylässä niin kylä neitsyys LÄHTEE.
- bigg 563
Mulla on aina ollut kiimainen kalu.Osaan kylä pitää huolen siittä että Neitsyys on muisto vaan.
- Kuittaa takas
Aloittaja, olin 19. Kuittaileville kavereillesi voit heittää, että niiden faijat tais vetää käteen yhen kerran liian vähän.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Venäjä alkaa iskemään Suomen politiikkaan.
Tässä on valtion ja koko länsiliiton päämiehet varoitelleet, että Venäjä alkaa talven aikana taas iskemään hybridisesti.137810Muistelen lämmöllä
Se oli vaikein päätös, jonka olen joutunut tekemään. En pidä valehtelusta, mutta näin sait päätöksen asioille. Rakasti48642- 70619
- 81571
- 39529
- 46510
Jos olen aiheuttanut pahaa, pyydän anteeksi
Jos olen omalla kirjoittelullani aiheuttanut täällä jollekin pahaa mieltä tai sotkenut asioita, niin pyydän sitä anteeks64489Uskon, että saataisiin kaikki selvitettyä
Mutta yhteys on jäissä, minä olen jäässä, enkä osaa tai uskalla enää lähestyä. Se vaan on niin. Naiselta Jos ei ole hyvä36485- 94472
- 21468
Teinipersu Bergbom lupasi ensimmäisenä euron bensaa
Teinipersu julkaisi Tiktok-videonsa marraskuussa 2021. Videolla Bergbom viittaa bensan hintoja esittelevään kylttiin ja264460Vaihdevuodet ja psykoottinen käytös
Estrogeenilla on suora yhteys aivojen välittäjäaineisiin, erityisesti serotoniiniin, joka säätelee mielialaa, impulssiko37411Timo Vornanen.
On siinäkin yksi täystampio. Eipä ihme, että persukannattajat sen eduskuntaan äänestikin.25397Luottamus
Luotan vain siihen mitä tapahtuu IRL. Anonyymipalstan vihjailut eivät merkitse minulle mitään.86396Sofia ja Jeffrey yhdessä
Sofia julkaisi instassa kuvan hänestä ja Jeffreystä kuvan, taustalla soi Happy birthday biisi ja Jeffrey kasvot peitetty80395- 21392
Onko se loukkaavaa jos pelkkä seksi kiinnostaa?
En tiedä olisiko meillä muuta yhteistä edes. En kyllä oikein osaa nähdä meitä menemässä naimisiin, paitsi ehkä jossain U33391- 13385
Joka ilta mietin
sua❤️Mitä teet, missä meet? Kaipaatko yhtään? Yön tullen toivotan mielessäni sulle hyvää yötä ja aamuisin huomenet. Joka24376- 29374