kirppiksille nauramaan.
nauru pidentää ikää.
asiakkaat hymyyn suu.
6227
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Olen todella samaa mieltä. Nipottajat ja haukkujat pysyköön ,,Stockmannilla,,.
kirppis myyjät noin kokonaisuudessaan on ihmisiä.siinä kun joku muukin myyjä..nauraakos ne viina kaupan myyjät aina.naama vehnäsellä.hyvää duunia tekevät.että jaksavat päivästä toiseen kuunnella tuota asiakas määrän marmatusta.
viina kaupan
asiakas määrän
Mitähän tämäkin aloitus taas tarkoitti? Miksi ihmeessä pitäisi mennä kirppikselle nauramaan? Kirppikselle mennään ostoksille ja myymään tavaroitaan. Helvetinkö nauramista siinä on?
Avohoitopotilaita on aika paljon kirppiksillä tänä päivänä. On pakko olla kuin heitä ei olisikaan. Joskus kyllä on nauru päästä itseltäkin, kun joutuu sivusta kuuntelemaan. Tänään yksi nainen kailotti kännykkään, miten kammottava kohtalo hänellä on ja selosti yksityiskohtia.
Arjen teatteria. Köyhien tavisten tositeevee.
Kirppiksistä kyllä muutoin tykkään.
no ei sinne kiukuttelemaankaan tarvitse mennä.eikä myyjille valittamaan joka ASIASTA.