toinen paska, 3:n politiikan toimittaja, oikein suu vaahtoaa kun pääsee heittämään lokaa vasemmiston päälle. Kolmonen onkin porvarien äänitorvi, joten sen voi suodattaa, mutta ylen osalta asia on eri, puolueettomuusvaatimus lukee siellä säännöissä, joten ei liene muuta vaihtoehtoa kuin antaa kenkää välittömästi Kilpelälle.
Timo Haapala
kannanottaja
3149
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Hyi, htti, että pidän vastenmielisenä koko naamaakin. MTV3 AJAA TÄYSILLÄ KEPULAISKEHUSKELUA. Kyllä kepulais-vanhasen aikaan selvisi täysin, mikä kepu on. EI IKINÄ KEPUA!!!
Niin, nyt sen ehkä vasuri ymmärtää, mitä oli kuunnella YLE:n punapaskaa 70-luvulla ja myöhemminkin hannutaaniloista lähtien; "kaikille tasapuolisesti" Jouko B,,,jne..,,semmosta.
MTV3 kohdeyleisö ovat kognitiivisilta kyvyiltään kastematoa vastavat WB kokoomuslaiset jotka kokevat ko kanavan täysin sisältötyhjän ohjelmiston ja avoimen tarkoitushakuisen uutistarjonnan jotenkin "tyylikkääksi" ja "fiiinimmäksi".
Maijakin aina niin hienona, jesss !