Kuka tarvitsee,Jutta Urpilaista???

Tällä lapettomalla Opella,riitti voimaaa heikentää lapsilisiä?ONKO TÄMÄ NAINEN SDP -johtaja? kysyy sdp vapaajäsen,Jukka Ratia,
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vastaus: Vain Jutta tarvitsee Juttaa. .. ja Jyrki kusetattavaksi jojoksi. Ja sehän onnistuu, koska Jutta on tyhmä. Hän ei ymmärrä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jukka Ratia kirjoitti:

Tällä lapettomalla Opella,riitti voimaaa heikentää lapsilisiä?ONKO TÄMÄ NAINEN SDP -johtaja? kysyy sdp vapaajäsen,Jukka Ratia,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu